Не очікувала я, що після весілля сина мені запропонують зaл _ишитиcя н а вyлицi.

Сьогодні хочу розповім вам історію про те, як змінилося моє життя після одруження сина.

Єдиний син народжувався у мене довго і важко. Пологи тривали більше доби. Лікарі навіть не могли гарантувати, що вдасться зберегти мене чи малюка. Та, на щастя, ми обоє вижили, дякувати Богу. Той день назавжди закарбується в моїй пам’яті, як певний рубіж. Та зараз не будемо про це.

Справа у тому, що мій Андрій і його дружина Ангеліна намагаються запроторити мене в будинок для людей похилого віку. І якось мені здається, що це саме невістка вмовила сина зробити таке. Вона справді була якась психологічно сильна людина, вміла переконувати, впливати, маніпулювати. Тож маємо, що маємо.

В шлюбі діти вже більше 5 років. Я, звичайно, щиро раділа, коли дізналася про майбутнє одруження. А в перші місяці знайомства я вважала Ангеліну справді ідеальною дружиною і невісточкою. Вона була чуйна, добра, гарно справлялась із домашнім господарством.

Та з часом випливло, що це доволі хитра, продумана жінка. Як швидко вона «вбралася в пір’я» і почала обкручувати мого сина. Після такого повороту подій я зрозуміла, що на моєму вигнанню це все не закінчиться. Спочатку виселять мене, а потім і мій син піде з торбою по світі. Не можу зрозуміти, чому він такий довірливий і наївний?!

Відразу після їхнього одруження народилася донечка Аліна, а скоро повинен був народитися ще й хлопчик. Наша квартира була досить великою, але для такої родини місця уже було б мало.

Та виходу немає, доведеться якось тіснитися. Грошей на нове окреме житло немає, та і де їх стільки заробити? Ми і так всі працюємо до сьомого поту. А я, в свою чергу, допомагала зі всіма справами по дому, няньчила дітей, готувала їсти.

Не так давно я вже вийшла на пенсію. Роки дають про себе знати. Та від допомоги надалі я не відмовлялася.

Тож сумно усвідомлювати, що мене хочуть викинути, як непотрібну річ. Цікаво, чи хоч раз вони задумувалися над тим, що з ними на старості діти можуть вчинити так само. І як тоді вони поставляться до такої ситуації?

Мені здається, що ця ідея в голові Ангеліни з’явилася ще тоді, коли я поїхала з приятельками і колишніми колегами на курорт, що знаходився неподалік моря. Бачте яка хитренька! Відразу придумала, як мене обікрасти.

Я часто бачила в телепередачах такі схеми. І прекрасно розуміла, чим це може закінчитися. Та єдине, чого я не могла збагнути, як мій син так легко «купився» на таке. Він завжди був такий чуйним і милим до мене. Не очікувала такого повороту подій.

Та більш за все мене вразило те, як таку новину діти вирішили мені подати. Навіть сказати це в очі не наважилися, а просто невістка написала повідомлення, де прямим текстом сказала, що знайшла мені чудове місце, де я зможу доживати віку.

А я залишати це так просто не хочу. Спочатку погляну в ті безсоромні очі. Та зустріч нічого мені не дала. Андрій лише підтвердив, що там мені буде краще.

Оцініть статтю
Дюшес
Не очікувала я, що після весілля сина мені запропонують зaл _ишитиcя н а вyлицi.