Не позичайте ніколи нікому гроші, особливо великі суми – це моя дружня порада вам.

Одного дня до нас звернулася наша далека родичка з проханням позичити їй 2000 доларів. Ми з чоловіком обоє працюємо, дітей нема, то ж гроші відкладаємо.

Ми порадилися і вирішили допомогти. До того ж Тетяна обіцяла повернути цю суму через три місяці. Купувала квартиру, то ж ми і допомогти їй.

Ну і, окрім цього мій чоловік хрестив сина Тетяни, то й відмовити у допомозі ми не могли. Це б погано виглядало з нашої сторони.

Свої гроші ми не можемо повернути от уже цілих два роки. Та й курс з того часу постійно змінювався.

Ми чемно чекали на повернення боргу від Тетяни, але вона не спішила. Через півроку навіть не думала щось повертати. Вдавала, наче ми їй нічого не позичали.

На дні народженні у похресника, сина Тетяни, мій чоловік вважав не доречним нагадувати. А я лише суворо поглядала на Тетяну.

Коли минуло ще кілька місяців, і саме цієї суми нам не вистачало на покупку автомобіля – ми зателефонували до Тетяни. А вона нам відповіла, що не може повернути гроші, адже її син дуже хворий, і проходить дороговартісне лікування.

Ми вже й нічого не вимагали повернути, оскільки зрозуміли, що в її сина онкологічне захворювання. Та й Тетяна сама сказала, що вони проходять курс хімії.

А через кілька місяців Тетяна запостила фото на своїй сторінці в соціальній мережі, де позує в купальнику на пляжі біля пальм в Домінікані.

Ми з чоловіком ледь не знепритомніли, адже путівка коштує якраз стільки, скільки Тетяна була нам винна.

Як виявилося і син у неї зовсім не хворий і ніколи не хворів. Вона просто вирішила не повертати нам гроші.

От я ніяк не можу зрозуміти, як так можна. Це ж вона наговорювала на власного сина. А якщо й справді одного разу так біду накличе на свою родину.

Якщо вмієш позичати – вмій і повертати. Так ми свої гроші уже майже два роки повернути не можемо.

Тому ніколи нікому не позичайте гроші. Не важливо чи це велика сума, чи не дуже. Повернути власні кошти назад дуже важко.

Оцініть статтю
Дюшес
Не позичайте ніколи нікому гроші, особливо великі суми – це моя дружня порада вам.