Не такого подарунку чоловік очікував від своєї дружини на ювілей. Тепер ніхто не хоче спілкуватися зі зрадником.

Ця непроста історія про те, як дружина розкрила зраду чоловіка і вирішила провчити його раз і на все життя. Неабиякий акторський талант треба мати, щоб приховати свою злість на підлість. Та вона змогла організувати подарунок чоловікові на його ювілей.

Ірина почала помічати щось підозріле, коли Андрій придумував сто відмовок на день. Тож вона прямо запитала у нього, що сталося. На що чоловік сказав, що вона сама собі це придумала, нічого такого не трапилося.

На деякий час Іра заспокоїлася, та ненадовго. В швидкому часі на телефоні Андрія з’явився пароль. Раніше такого ніколи не було. Тому є причини думати, що він щось приховує. Згодом на кожну телефонну розмову він втікав до ванної кімнати, при цьому вмикав воду, аби заглушити свій голос.

Потім регулярні затримки на роботі, в той час як колеги казали, що у компанії вже нікого нема. Виправданням було, що все жарти від працівників.

Як допекло Ірині, коли Андрій уже й перестав пояснювати свої постійні пропадання на ніч. Одної ночі він прийшов напідпитку з корпоративу. Та це пішло лише на руку Ірі. Вона почекала, коли Андрій міцно засне і розблокувала телефон за допомогою відбитку його пальця.

Першою ж справою полізла в один з месенджерів і натрапила на цікаву переписку з коханкою. Противно було читати ті брудні речі, які вони писали один одному. А ще більше здивувало, як довго це все триває.

Будити чоловіка Ірина не хотіла. Помста її буде набагато жорстокішою і справедливішою, ніж просто скандал з п’яnою людиною .

На наступний день Іра поцікавилася в свого поки що чоловіка, які плани він має на святкування свого ювілею?! Та той сказав, що 40 років зазвичай не святкують, тож він просто накриє стіл для співробітників, бо вони, напевно, готують подарунок.

А Іра то знала, з ким він планує провести цей день.

За 4 дні до святкування жінка сказала, що їй потрібно терміново поїхати у справах по роботі. А сама запросила від імені чоловіка всіх його родичів, друзів, деяких колег.

Аж ось настав цей день. Гості поступово збиралися під будинком, надували повітряні кульки, ставили свічки на торт. Коли все було готово, вони підняли до квартири. Я ж сказала, аби поводилися тихо і це вийде шикарний сюрприз для Андрія.

Першою вона відкрила двері і махнула рукою, аби всі йшли за нею. Гості попрямували до спальні. Вмикає світло і всі повідкривали роти від здивування і огиди. На ліжку оголені коханки.

Спочатку всі були ошелешеними і мовчазними, а потім сестра зі злості схватила на кухні велику склянку води і вилила на безсоромників.

Ірині довелося зіграти шалене здивування і з свою місією вона справилася. Якою була її насолода, коли всі виразили своє невдоволення і огиду в сторону зрадника.

Швидко пара розлучилася, а матір Андрія залишила бідній Ірі квартиру в знак вибачення за таку принизливу ситуацію.

Не такого подарунку чоловік очікував від своєї дружини на ювілей. Тепер ніхто не хоче спілкуватися зі зрадником.

Оцініть статтю
Дюшес
Не такого подарунку чоловік очікував від своєї дружини на ювілей. Тепер ніхто не хоче спілкуватися зі зрадником.