Замість того, щоб думати про відпочинок, йому прийдеться добре працювати, щоб на пенсії було де жити.

Донечок своїх Петро любив дуже. Намагався виховати в них людяність, турботу про близьких. Навіть не може відмітити в який момент дівчата віддалилися від нього. Вони з дружиною Катею дбали про них, намагалися дати їм все, що потрібно на той час. Але дівчата виросли егоїстичні. Не відразу Петро побачив зміни в старшої дочки Лесі. Коли дівчина закінчила школу, обіцяла вступати в інститут. Взяла документи та повезла їх сама. Сказала, що справиться.

Через місяць повернулася додому. Говорила, що не пройшла по конкурсу. Але Петро щось запідозрив. Не можуть так швидко бути готовими результати вступу. Так і вийшло. Як пізніше виявилося, Леся їздила до молодого чоловіка. Весь місяць жила в нього. А ще через місяць виявилося, що вагітна. Добре, що той молодий чоловік не відмовився брати заміж дівчину. Тому, коли Лесі виповнилося вісімнадцять років відгуляли весілля.
Леся заявила, що вони з чоловіком бажають жити окремо. А через те, що у його батьків ростуть два менших братики, то вони «батьки його» не в змозі допомогти молодим купити квартиру. Тому дочка насідала на Петра із таким проханням. Адже скоро з’явиться на світ маленька дівчинка, УЗД показало. У Петра з Катериною були деякі збереження. Вони також за те, щоб діти жили окремо від батьків. Тому продали дещо і купили для Лесі квартиру.

Менша дочка Ярослава, закінчила школу, вступила в інститут. Навчалася добре. Батьки мали надію що донечка піде далі навчатися. Якраз у цей час захворіла мама, тому всі заощадження, які зібрали після покупки квартири Лесі, пішли на лікування Катерини. Але маму не вдалося вилікувати. Померла. Петро дуже побивався за дружиною. Наразі живе один. Ярослава у гуртожитку. Скоро закінчує навчання. Повідомила, що незабаром збирається заміж за гарного хлопця.

Петро радий за Ярославу. Хлопець її сподобався. От тільки дочка заявила, що чекає від нього в подарунок квартиру. А який подарунок. Адже коштів зовсім не залишилося після похорону мами. Але Ярослава і слухати не хоче. Лесі купили квартиру, а їй не хоче тато купувати. Як Петро не пояснював, що грошей зовсім немає, всі витратили. Непорозуміння з дочкою продовжувалися до самого весілля. Добре що батьки Володі взяли витрати на себе.

Відразу після весілля Ярослава з Володею поселилися у квартирі Петра. З перших днів чоловікові не було місця у себе вдома. Ярослава почала говорити, якщо не купив їй квартиру, то вони житимуть тут, а тато нехай знайде собі інше житло. Страждав Петро, чому донечка виросла така егоїстична. Навіть батька не жаліє. Якби пішов безхатченком, навіть не глянула б. Виростив на свою голову. Як далі жити? І де подітися.

Нещодавно в їхньому місті розпочалося будівництво багатоповерхівок. При будівництві є гуртожиток. Петро дізнався, які там умови праці. Адже в нього диплом по будівництву. Тому коли пішов дізнатися що і як, його прийняли на роботу. Кімнату в гуртожитку також виділили. Він порахував, якщо економитиме, то йому знадобиться сім років, щоб купити квартиру. Наразі Петру п’ятдесят чотири. Замість того, щоб думати про відпочинок, йому прийдеться добре працювати, щоб на пенсії було де жити.

Оцініть статтю
Дюшес
Замість того, щоб думати про відпочинок, йому прийдеться добре працювати, щоб на пенсії було де жити.