Не вмію готувати! Мій чоловік це знав!

Не вмію готувати і нічого страшного! До цього не вміла і чоловік про це прекрасно знав! Звичайно, що приготувати яєшню чи зварити кашу я вмію, а курку з апельсинами в медово-гірчичному соусі можна і в ресторані замовити.

Зі своїм чоловіком ми познайомилися ще в студентські роки. Ми гарно з ним завжди проводили час. Мій чоловік – романтик і я завжди цінувала його ставлення до мене. За його переконаннями жінка створенна для кохання. Після нашого одруження його позиція ніскілечки не змінилася. Він зосереджено працює над тим, аби забезпечити усім сім’ю, я ж працюю заради задоволення і взагалі не можу сидіти на місці. Моє хоббі приносить мені хороший заробіток. Я працюю івент-менеджером, обожнюю організовувати різного роду заходи. Організаторські здібності в мене проявлялися завжди.

З чоловіком ми живемо окремо від батьків, на власній квартирі. Та нас постійно відвідує свекруха, турбується про свого сина. Постійно звинувачує мене в тому, що я погана дружина тому що не вмію готувати. Вона приїжджає до нас  і починає наводити свої порядки. Це нервує мене і виводить з рівноваги. Натомість мій чоловік каже не звертати на це уваги, так як любить мене.

Проте свекруха виводить мене з себе, як тільки попадає на нашу кухню. Вона починає відверто дратувати мене тим, що вказує  що і як потрібно робити мені. За її словами жінка повинна вміти готувати і взагалі місце жінки на кухні і взагалі вдома. Адже жінка повинна влаштовувати вдома затишок, а не займатися кар’єрою. Правильним є присвятити себе сім’ї, а саме чоловікові та дітям. Балувати  своїх рідних смачними стравами.

Особисто я не збираюся все життя простояти на кухні і бути домогосподаркою. Не можу бездіяльно сидіти вдома, так як і в моїй сім’ї мама не була куховаркою. Моя мама займалася власною справою, була успішна і незалежна жінка. І  я хотіла і хочу бути такою як вона.

Чоловік коли одружувався прекрасно знав про мої кулінарні таланти. І він вважав що це не впливає на сімейні стосунки, так як він готовий працювати і забезпечувати нас всім необхідним, аби ми могли собі дозволити  посидіти в ресторані чи кафе.

Свекруха висловлює своє невдоволення і мені і чоловікові. Чоловік присікає будь-які такі розмови, так як прихильно до мене ставиться і не вважає, що я маю цілодобово стояти біля плити і готувати для нього. Не розумію чого від мене хоче свекруха? Чому її бентежить питання з куховарінням? У разі якщо хоче може самостійно годувати свого сина, передаючи різного роду смаколики, як це роблять інші…

Оцініть статтю
Дюшес
Не вмію готувати! Мій чоловік це знав!