Не встиг Борис переступити поріг квартири, яка Сніжана накинулася з допитом. Як він міг після стількох щасливих років подружнього життя зрадити їй?

Сніжана переглядала звіти, які їй принесли на підпис. Уже котру годину вона гляділа на цифри та ніяк не могла зосередитися. Сьогодні вона побачила, як її чоловік поглядом пожирав їх нову співробітницю Христину. Вона прийшла на роботу нещодавно. Досвіду чи здібностей у неї не було, але дівчину все одно залишили на випробувальний термін.

Сніжана випадково побачила, як Борис та Христина мило воркували на коридорі. Коли чоловік пішов до свого кабінету, дівчина ще довго дивилася йому вслід. Було зрозуміло, що він їй сподобався. А от Сніжану ця надмірна увага до її чоловіка відверто дратувала.

З того часу у душі дружини зародилася тривога. Вона більше не могла довіряти чоловіку. Хоч раніше він і не подавав приводів для ревнощів, але ця Христина ще та стерва. Сніжана пильно почала спостерігати чи не спілкується ця парочка, коли їх ніхто не бачить. Нічого підозрілого не помічала, тому трішки заспокоїлася.

Згодом чоловік став все частіше затримуватися на роботі, чи навпаки їхав туди ні світ ні зоря. В обідню перерву, яку вони раніше проводили разом, знаходив якісь відмовки та важливі справи. Зустрітися з Борисом на роботі стало практично неможливо. Та в той самий час Христина провалила випробувальний термін, тож її не прийняли. Сніжана заспокоїлася та перестала стежити за чоловіком.

Сьогодні був прекрасний вечір, щоб відсвяткувати родинне перемир’я. Сніжана вирішила піти з роботи раніше, щоб приготувати святкову вечерю. Вирішила поїхати до супермаркету по продукти та коли проїжджала повз парк, побачила неприємну картину. Її Борис разом зі Христиною гуляли, мов закохана парочка, а потім почали обійматися. Спершу Сніжана хотіла підійти та повиривати все волосся своїй суперниці, але взяла себе в руки й відправилися додому.

Не встиг Борис переступити поріг квартири, яка Сніжана накинулася з допитом. Як він міг після стількох щасливих років подружнього життя зрадити їй? Потім пояснила, що бачила їх сьогодні у парку, тому відмовлятися марно. Борис все спокійно вислухав, а потім почав пояснювати. З Христиною вони зустрілися вперше в не робочій обстановці. Він особисто домовився з нею про зустріч. Річ у тому, що ця дівчина десь відкопала його номер та почала постійно надзвонювати. От він й не витримав та покликав її на зустріч, щоб сказати між ними нічого не може бути.

Я сказав їй, що кохаю дружину та ніколи їй не зраджуватиму – виправдовувався чоловік перед дружиною.

Борис говорив щиро, тож Сніжана йому повірила. Домовилися ніколи нічого не приховувати одне від одного та якщо почуття минуть – одразу зізнатися. З того часу минуло багато років. У Сніжани та Бориса дружна, прекрасна родина, яка виховує двох дівчаток. Сніжана часто згадує ту ситуацію, яка ледь не зруйнувала її сім’ї. Довіра – основа щасливих стосунків.

Оцініть статтю
Дюшес
Не встиг Борис переступити поріг квартири, яка Сніжана накинулася з допитом. Як він міг після стількох щасливих років подружнього життя зрадити їй?