Не знаю, як так сталося, але я закохалася в Максима. Почуття до чоловіка нікуди не поділися, просто не уявляю свого життя без Артема, але й закоханість у колегу ігнорувати просто неможливо

Мені 32, одружена, працюю у сфері реклами. Я довго йшла до підвищення, жертвуючи особистим часом та інтересами. Постійні курси, вебінари, тренінги забирали у мене дуже багато сил та енергії. Проте мої зусилля вартували кожної витраченої секунди. Три місяці тому мене підвищили до директора маркетингу. Це неабияке досягнення, враховуючи, що я ще доволі молода.

Мій чоловік, Артем, дуже терплячий. Він жодного разу не дорікнув мені пізнім поверненням з роботи та частими відрядженнями. Моя робота  передбачає спілкування з великою кількістю людей, телефон інколи може розриватися декілька днів поспіль, жодного натяку на ревнощі чи недовіру.

До чого це все, якщо моє життя здається ідеальним? Оскільки я отримала підвищення, то на мою попередню посаду потрібен був спеціаліст. Так до нас на роботу прийшов Максим. Я особисто вводила його в курс справи та перевіряла виконану роботу. Нам доводилося багато часу проводити вдвох. Хочеш того чи ні, а спілкуючись з людиною тривалий період починаєш краще її пізнавати та дізнаватися щось особисте.

Не знаю, як так сталося, але я закохалася в Максима. Почуття до чоловіка нікуди не поділися, просто не уявляю свого життя без Артема, але й закоханість у колегу ігнорувати просто неможливо. Між нами не було абсолютно нічого, але я все одно відчуваю себе зрадницею. Довго мучилася та не знала, як вдіяти, поки не наважилася зізнатися в усьому чоловікові.

Звісно, ми посварилися й тепер живемо, ніби сусіди. Артем відмовляється спати зі мною в одному ліжку, переїхав у вітальню. Ми майже не розмовляємо й той холод, який йде від мого чоловіка дає зрозуміти, що він думає про розлучення. Я не готова втрачати сім’ю через незрозумілі та невинні почуття до колеги, який навіть нічого не підозрює.

Поговорила з Артемом та запитала, як довести йому свою вірність. Чоловік вимагає аби я пішла з роботи та влаштувалася в іншому місці. Це означає, що доведеться починати все спочатку й усі мої 10-річні зусилля виявляться марними. Прощавай висока заробітна платня, премії, зустрічі з відомими людьми. Чи не зависока ціна за бажання бути чесною з найближчою мені людиною?

Думаю, що Артем поводить себе егоїстично й зовсім не враховує мої інтереси. Якщо подумати, то у мене жахливий вибір: або робота, або сім’я. Те і те я люблю однаково сильно, то як знайти компроміс? (Звільняти Максима я не збираюся, бо він прекрасний спеціаліст й точно не заслуговує такої підстави з моєї сторони)

Оцініть статтю
Дюшес
Не знаю, як так сталося, але я закохалася в Максима. Почуття до чоловіка нікуди не поділися, просто не уявляю свого життя без Артема, але й закоханість у колегу ігнорувати просто неможливо