Недавно придбала квиток мамі на концерт Стаса Михайлова й вирішила поділитися зі всіма історією про те, чому я не хочу його слухати!

Ми з мамою зовсім розходилися у поглядах на музику, але, коли вона вперше почула новину про те, що до нас у місто приїде Стас Михайлов, то була така рада, її очі так сяяли, що я не могла втратити такого шансу й не зробити її такий подарунок

Все правильно, я вирішила придбати квитки на його концерт, хоча, скажу чесно, що «дорослі» вітчизняні співаки мені взагалі не подобаються.

Я пішла у місцевий Будинок Культури, де і продавали ті квитки й, щоб остаточно вразити маму, придбала її два квитки в перших рядах. Тобто, найдорожчі, коштувало мені це приблизно десь 6 тисяч гривень, гроші не малі для мене, але маму хотілось порадувати більше.

Я, звичайно, не розумію, чому у місті коїться такий ажіотаж на квитки на концерт цього співака, бо, як на мене, то у ньому не має нічого особливого. Можливо, жінкам, віком, як моя мама і старше це й дійсно подобається.

До того ж невідомо чи приїде він знову у наше місто, а якщо й приїде, то коли, тому часу роздумувати про купівлю квитків у мене не було.

pikabu.ru

Мама була приємно вражена таким подарунком й не могла дочекатися вже дня приїзду улюбленого співака!

Нарешті наступив той день до якого мама викреслювала дні у календарі. Зал був переповненим жінкам від 40 до 60 років і всі вони поводилися так, ніби їм ще не має 18. Вони пищали та горлали так, що можна було оглухнути!

Я все ж була переконана, що отримаю хоч задоволення від самого концерту (від атмосфери вже не вийшло), але моє розчарування настигло мене ще на перших хвилинах концерту, бо співак вирішив не морочитися й просто відкривати рот під фонограму.

Всі жінки навколо мене захопливо дивилися на нього й підспівували, а я не могла припинити думати, що у цій фонограмі від його живого голосу нічого не залишилось, все автотюн і як таке може подобатися? Як на таке можна витрачати скільки грошей?

Та хлопці з гітарами у метро співають втричі краще й у живу, ніж ця «зірка естради».

Я взагалі не могла зрозуміти, як у цих знаменитостей вистачає наглості брати такі гроші за один квиток, а потім стояти й відкривати рот під фонограму! А жінки навколо цього зовсім не помічали й продовжували пищати та викрикувати його пісні.

Посеред концерту мама сказала, що більше не хоче тут бути і я дуже зраділа такому її рішенню. Концерт їй зовсім не сподобався й співак розчарував так сильно, що навряд вона продовжить його слухати.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Недавно придбала квиток мамі на концерт Стаса Михайлова й вирішила поділитися зі всіма історією про те, чому я не хочу його слухати!