Микола випадково дізнався, що його дружина потайки купила квартиру своєму брату.

Микола не міг згадати той день, коли вони в останнє говорили з дружиною. Минув місяць, як між ними виникла сварка. Чоловік розуміє, що правий він, але Ангеліні так і не зміг цього доказати. Вона стоїть на своєму. Вважає, що Микола повинен прислухатися до неї. Він і так добре до неї відноситься, вже місяць терпить її прохолоду. Так і до розлучення не довго діждатися. Сьогодні увечері чоловік обов’язково їй скаже про це.

Непорозуміння сталося через те, що Микола випадково дізнався. Виявляється його дружина купила квартиру своєму брату. Чоловіку і словом не обмовилася. Микола образився. Адже це він заробляє кошти, його бізнес приносить достаток в домі. Ангеліна взагалі не працює. А тут іще й ховалася від чоловіка, збирала гроші рік. Сказала б сама, можливо посварилися б і все. Але дізнався випадково від чужих людей. Як до такого віднестися?

Брат її Славик, ледар іще той. Він взагалі не працював ніколи. Микола пропонував одного разу піти до нього на фірму, але той відмовився. Чоловік і раніше підозрював, що Ангеліна забезпечує грошима брата, не говорячи йому нічого. То він міг стерпіти. Але купити квартиру за його гроші, і в центрі міста, то вже занадто. Могла б і порадитися, але Микола розуміє, що не дозволив би купувати для брата. Нехай той ледащий спробує працювати, і не сидіти на шиї в чоловіка.

Ангеліна від образи не знала, як їй поводитися з чоловіком. Вже місяць вона кружляє навкруги, а він не помічає її. Ну купила брату квартиру, що тут такого страшного. Микола ще не знає, скільки грошей приходиться давати Славику, щоб міг добре погуляти. А що не робить? Так прийде час, і піде працювати. В неї хороший брат. Вони завжди дружили. Ділилися своїм потаємним. Наразі планують знайти для Славика гарну багату дівчину, щоб жив як Ангеліна, без турбот.

Коли увечері Микола прийшов із роботи, його чекала красиво вдягнена Ангеліна, святковий стіл при свічах. Микола також згоден, що пора миритися. Це їхнє життя, заради якогось Славка не розмовляти місяць, не годиться. Вечір пройшов вдало. Гарна вечеря, дружина, яка в’ється навкруги, намагається догодити своєму коханому чоловіку. Романтика. Давно вже не спілкувалися так добре між собою. Приємно згадувати як раніше вони кохали одне одного. Куди все поділося?

На ранок Микола повідомив дружину, що віднині буде спостерігати за всіма витратами, які Ангеліна буде тратити. Якщо дізнається, що хоч копійку дала своєму брату, в той же день піде до своєї мами. При тому, що з собою він не дозволить взяти навіть обручку весільну. Ангеліна задумалась. Чи варто ризикувати?

Оцініть статтю
Дюшес
Микола випадково дізнався, що його дружина потайки купила квартиру своєму брату.