Нещодавно Каті повідомили , що захв оріла мама та їй негайно потрібне дороговартісне лікування у столиці. Катя одразу зателефонувала сестрам. Те, що почула, шокувало її.

Катя живе і працює в місті. Нещодавно їй повідомили, що захворіла мама, і знаходиться в лікарні, неподалік від того місця, де живе дівчина. У мами їх три дочки. Катя найменша. Валя найстарша заміжня, має сина, чотири роки. Сама не працює. Чоловік добре заробляє, тому дружина на роботу не поспішає. Середня Галина працює також в місті, недавно відгуляли весілля.

З ранку наступного дня Катя поїхала в лікарню, зустрілася з лікарем. Той сказав, що мамі потрібні дорогі ліки, і бажано лікуватися в столиці. В них на місці не має тієї апаратури, яка потрібна для лікування її мами. Зайшла в палату, мама лежала бліда, вимушено посміхалася. Катя обіцяла їй, що вони разом вилікують свою маму. Коли вийшла з лікарні, зателефонувала сестрам. Те, що почула, шокувало її. Валя сказала, що в них немає коштів на лікування мами. Чоловік купив квитки на літак, летять на відпочинок. Можливо, як повернуться, щось залишиться, тоді вона повідомить.

Галина прощебетала, що живуть із чоловіком зовсім недавно. Їздили в весільну подорож, що було, витратили. Як вона може просити в нього гроші? А в самої лишніх немає. Катя від почутого залилася сльозами. А де їй брати гроші? Вона думала, що на трьох сума буде значно менша кожному. Одна вона не знайде стільки.

Але, як говорять, світ не без добрих людей. Розповіла на роботі про хворобу мами та що потрібно везти її в столицю. Працівники скинулися, хто скільки зміг, але не вистачало. Директор пішов на уступки. Дозволив дати Каті потрібну суму, а виплачувати буде поступово. Лікувати маму почали вчасно. Тому вже через місяць вони з Катею повернулися додому.

Через деякий час до мами завітали дочки, і почали розповідати одна поперед одної, як хвилювалися за маму. Ночей не спали. Сьогодні нарешті вдалося вирватися зі своїх сімей, щоб провідати її найріднішу. Катя стояла і слухала, не в змозі нічого сказати. А мама лише посміхалася, які дружні в неї донечки. Катя не говорила мамі, що вони відмовили в допомозі. Щоб не засмучувати її. Наразі виходить вони брали участь в лікуванні своєї мами. Які ж вони лицемірні.

А Валя і Галина навіть не глянули на Катю. На запитання меншої, чи будуть допомагати їй виплачувати взяті кошти, з посмішкою відповіли, що і сама справиться. Мама так нічого і не дізналася. А Катя не могла змиритися з тим, наскільки бувають егоїстичні та цинічні люди. А найгірше те, що це її сестри. На кого можна покластися, як не на рідних людей. А тут навпаки, чужі допомогли, а найрідніші ні.

Оцініть статтю
Дюшес
Нещодавно Каті повідомили , що захв оріла мама та їй негайно потрібне дороговартісне лікування у столиці. Катя одразу зателефонувала сестрам. Те, що почула, шокувало її.