Нещодавно не стало тато, а через півроку пішла з життя і мама. Прийшов час переписувати спадок. Галина просить Ольгу, щоб написала відмову від спадку.

З раннього дитинства Ольга і Галина завжди разом. Різниця у віці два роки. Ольга як старша сестра, завжди захищала Галину від набридливих хлопців. Мама з татом раділи, що діти піклуються одна за одну. Закінчивши школу Ольга вступила до інституту.  Чекала, що через два роки Галина приїде вчитися, і вони знову будуть разом.

Але вийшло так, що відразу після школи Галина вийшла заміж за сусідського Андрія. Нещодавно той прийшов з армії. Побачив сусідку, яка за два роки розквітла немов троянда. Тому зустрічалися недовго, одружилися. Через те, що в Андрія ще були два менші брати, то жити вирішили з батьками Галини. Вона одна в них дома. Ольга назад не збирається. На третьому курсі повідомила, що виходить заміж за однокурсника. Його батьки подарують їм квартиру.

Минали роки, Ольга з чоловіком частенько навідувалися до батьків дружини. Батьки господарство тримали велике, допомога потрібна. Майже кожні вихідні влітку їхали в село. Літньої пори роботи багато. Галина з радістю зустрічала гостей. Знала, що за вихідні перероблять багато роботи. Так і жили, виховували дітей. У Ольги один син. У Галини троє дівчат. Хлопчика хотіли, але все дівчата. Мамі помічниці.

Нещодавно помер тато, а через півроку пішла з життя і мама. Засумувала за чоловіком. Прийшов час переписувати спадок. Галина просить Ольгу, щоб написала відмову від спадку. На одного дешевше переоформляти. Сестра сказала, що подумає. Дома з чоловіком вирішували як вчинити. З одного боку у Галини троє дітей, їм багато чого потрібно дбати. З другої сторони, Ольга з чоловіком завжди їздили допомагати по господарству. І потім, коли померли батьки, всі витрати ділили порівну. Галина не говорила, що я тут живу і платити буду я. До того ж ні мама, ні тато, не сказали що все буде одній Галині. Вони завжди були за те, щоб усе порівну.

Ольга з чоловіком вирішили, що спадок на двох, то навіщо відмовлятися. Їхній син любить приїздити в село, і допомагає, роботи не цурається. То навіщо лишати його без частинки спадку. Але як сказати про це Галині і не образити її?  Ользі не хочеться псувати відносини з сестрою, і який вихід знайти, не придумає. І чи можливо взагалі урегулювати питання мирним шляхом.

Оцініть статтю
Дюшес
Нещодавно не стало тато, а через півроку пішла з життя і мама. Прийшов час переписувати спадок. Галина просить Ольгу, щоб написала відмову від спадку.