Нещодавно я дізналася про себе стільки багато нового від своїх, як я вважала раніше, друзів

Нещодавно я дізналася про себе стільки багато нового від своїх, як я вважала раніше, друзів. Все було б нічого, я не звернула на це увагу, якби це були мені не дуже рідні люди. А з Катею та Максимом ми з чоловіком дружимо з дитинства. І ніколи не думали, що вони такі лицемірні.

Ми з ними ще гралися в одному дворі, росли в сусідніх квартирах, всі в чотирьох, мріяли, що, коли виростемо, також будемо завжди разом. Так воно насправді сталося. Катя з Максимом почали зустрічатися ще зі школи. А ми з Богданом, моїм теперішнім чоловіком, ще дуже довго дружили, не могли зрозуміти хто ми один для одного. А почали зустрічатися вже аж після закінчення університету. До цього Катя з Максимом постійно нас сватали, а ми тільки й сміялися у відповідь, хоча всередині були зовсім інші почуття. Насправді ми дуже довго приховували з Богданом один від одного, що кохаємо. Напевно, соромилися сказати, тому що провели все життя разом тільки бувши друзями.

І ось спочатку ми відгуляли на весіллі Каті з Максимом, а через 2 роки й на нашому з Богданом. Ми їх з чоловіком вважали ріднішими за своїх батьків. Перших 2 роки після нашого весілля ми кожні вихідні зустрічалися та смажили шашлики, кудись їхали на природу чи у парк атракціонів. Постійно знаходили якусь забаву. Але дорослішати потрібно всім і у Каті з Максимом народився спочатку перший Дениска, потім через рік народилася Маруся, а згодом і третій Славко. Катя звільнилася з роботи, а Максим почав працювати трішки більше. Всього їм насправді вистачало, і Максим молодець, зміг забезпечити гідно родину.

Згодом вони перебралися за місто, продали свою двокімнатну квартиру, а купили великий двоповерховий будинок, щоб всім вистачило місця. Катя, щоб вдома просто не сидіти завела собі міні господарство і почала за ними доглядати. А ми з Богданом вибрали собі зовсім інший життєвий шлях. Більше думали не про дітей, а про кар’єру, проведення часу разом, подорожі, романтичні вечері й тому подібне. Не можемо по цей час і надихатися один одним, тому вважаємо що ще не час заводити дітей, адже це дуже велика відповідальність. До цього потрібно бути готовим і морально, не тільки фінансово. А зараз ми з чоловіком не дуже до цього готові, тому ще трошки хочемо почекати з цим.

І ось увечері в п’ятницю мені зателефонувала Катя і запросила на вихідні приїхати до них у гості, посмажити шашлики та просто поговорити, адже дуже давно вже не бачилися і засумувала. Я їй відповіла, що спочатку запитаю у свого чоловіка, тому що в нього можуть бути інші плани, про які я ще не знаю, тому перетелефоную їй годинкою пізніше. І тут Катя сказала “добре” і поклала телефон на стіл, а відключитися від мене вона забулася. Як тільки вона поклала цей телефон, то одразу почала своєму чоловікові обливати нашу пару брудом.

Почала говорити, що ми не заводимо дітей, тому що ми насправді дуже бідна родина i фінансово не  можемо їх утримувати та виховувати. Після цього вони вже перейшли на те, що ми разом з Богданом тільки тому, що нам зручно, а насправді у кожного є коханець та коханка. І так вони нас обговорювали дуже довго. Говорили, які вони гарні та правильні, а ми їхня протилежність. Послухавши цю їхню розмову, яка тривала майже годину, я була вражена. Мені було дуже сумно та прикро за те, що нас у такому світі обговорюють найрідніші наші друзі, з якими ми йшли, тримаючись за руки, з дитинства. Звісно, що я одразу пішла розповіла чоловікові про всю ситуацію і ми вирішили, що не будемо цього терпіти та все висловимо їм у лице. Ми перетелефонували Каті та сказали, що приїдемо на вихідні до них у гості. Купили всього найдешевшого з подарунків, щоб підтримати їхню легенду про те, що ми бідні та поїхали. Якщо чесно, то вони нас зустрічали не дуже пишно, на столі стояли лише кружки та самовар з їхнім чаєм.

І тут ми з чоловіком з порогу почали їм говорити все, що ми про них думаємо. Насправді ми не дуже довго затрималися у наших друзів. Тільки сказали їм всю правду, що ми знаємо про всі їхні розмови, та про те, що ми вважали їх справжніми друзями, але, як виявилося, то дуже сильно помилялися. Після цього ми розвернулися та поїхали додому. Більше ми не телефонували цій парі та вони нам. Наразі ніяк не підтримуємо спілкування, живемо окремими життями.

Оцініть статтю
Дюшес
Нещодавно я дізналася про себе стільки багато нового від своїх, як я вважала раніше, друзів