Нещодавно я подала на розлучення зі своїм чоловіком. Він мене вже повністю дістав своїми ман іпуляціями.

Нещодавно я подала на розлучення зі своїм чоловіком. Він мене вже повністю дістав своїми маніпуляціями. Річ у тому, що я на 6 років доросліша за нього, але спочатку нас це ніяк не зупиняло та не турбувала. Ми були повністю закохані один в один і не звертали увагу на наш вік. Але потім наші сварки почали відбуватися все частіше та частіше.

І річ у тім, що мій чоловік зовсім не допомагав мені по хатніх справах, а навпаки поводився як дитина. А я як мама повинна його виховувати. Мені це не подобалось ми почали сваритися. Якось під час однієї сварки чоловік придумав одну дуже гарну маніпуляцію, яка діяла на мене протягом декількох років. Він просто під час сварки почав збирати свої речі та говорити, що він піде від мене. Я на це постійно велася, тому що не хотіла з ним розлучатися, тому кожного разу просила пробачення та говорила, що була неправа. Так відбувалася кожного разу.

Але під час останньої нашої сварки мені це так набридло, що коли мій чоловік почав збирати свої речі, я просто сіла на диван і почала спостерігати за процесом. А чоловік не зупинявся: він спочатку зібрав одну валізу, потім другу, потім третю і так, поки не зібрав всі свої речі. А коли зрозумів, що я не збираюся просити пробачення, то сам до мене підійшов почав вибачатися не говорив, що нам необхідно помиритися. Але на цей раз я вже була налаштована на розлучення.

Я взяла його речі і разом з ним викинула за двері своєї квартири. До речі, квартира належить мені, я її купила ще задовго до нашого весілля. Тому спокійно розпоряджаюся своєю оселею сама. Ось я виставила чоловіка разом з його речами за двері, він ще довго після цієї ситуації сидів у мене під дверима тебе просив пробачення. Але я не простила, адже усім вчинками є край. І він настав, наразі наша заява про розлучення прямує до суду.

Оцініть статтю
Дюшес
Нещодавно я подала на розлучення зі своїм чоловіком. Він мене вже повністю дістав своїми ман іпуляціями.