Нещодавно зранку, коли я вийшла в парк, зустріла свою дуже давню сусідку, Марину Олексіївну. Вона мені розповіла дуже багато ш okyючих новин.

Нещодавно зранку, коли я вийшла в парк побігати, зустріла свою дуже давню сусідку, Марину Олексіївну. Вона йшла вигулювали своїх двох великих охоронців, напевно що доберманів, я не сильно розбираюся у породах собак. Якщо чесно, то я дуже давно не бачила Марину Олексіївну, хоча і прожили ми з нею 20 років в одному будинку, нещодавно вона переїхала від нас, купила собі нову квартиру, але де я не знала. Тому ми з нею забалакалися напевно що аж на пів години.

Перше, що в неї я почала розпитувати, то це про квартиру. Мені було дуже цікаво дізнатися де вона її придбала та яку. Марина Олексіївна мені розповідала, що з давніх-давен мріє про квартиру в новобудовах. Тому, на старості років вирішила свою мрію виконати та придбати квартиру. Вона мені почала розхвалювати та розповідати яка вона гарна. Звісно, що я була рада за свою давню сусідку, тим паче, що це була її мрія, та й мені послухати про те, які зараз у нас квартири в новобудовах теж було корисно, тому що я збираюся купувати квартиру.

Далі мені було дуже цікаво дізнатися, що там Вадим, її син. Він десь мого віку, але ми з ним після закінчення школи перестали спілкуватися, тому що наші дороги розійшлися. І тут відповідь на це питання Марини Олексіївни мене шокувала. Вона сказала, що зі своїм сином вже не спілкувалася років зо два. Для мене це була дуже неприємна та приголомшлива новина, адже раніше Марина Олексіївна з Вадимом були найкращими друзями один для одного. Вона сама виховувала свого сина, тому що її чоловік покинув жінку одну, ще бувши вагітною. І Марина Олексіївна вирішила все своє життя присвятити синові, а особисте життя не влаштовувати.

Вона його виховувала дуже гарним хлопчиком, він закінчив школу та університет на відмінно, потім влаштувався на дуже гарну роботу, після університету почав зустрічатися з Дариною. Вони разом вчилися в одному університеті, але, чомусь помітили один одного вже тільки після закінчення. Все було гарно у цієї пари. І Дарина Марині Олексіївні також подобалася. Після того, як молоді одружилися, Марина Олексіївна зі своєю невісткою дуже гарно ладили. Вони постійно приїжджали на вихідні до мами, у відпустки разом їздили та дуже багато часу проводили спілкуючись утрьох.

Але, коли був день народження сина, Марина Олексіївна вирішила приїхати до молодих додому сюрпризом, не повідомивши раніше, і привести подарунки. Так вона і зробила. Але по приїзду, коли невістка відчинила двері побачила там свою свекруху, всім своїм виглядом показала, що зовсім не рада бачити її у себе вдома. А Вадим в цей час просто стояв у коридорі, поруч зі своєю дружиною і не вимовив ні слова у сторону своєї мами. Він просто стояв і мовчав, дивився, що буде далі. Марина Олексіївна своєю чергою просто залишила торт та подарунки, розвернулася і пішла геть з їхньої квартири та життя. З того часу вони не спілкуються. Марина Олексіївна зателефонувала своєму синові тільки один раз, коли необхідно було продати квартиру, адже частина цієї квартири належала синові й необхідний був його підпис. І все, з того часу вони зовсім не спілкуються, хоча у моєї сусідки вже є онучка, яку вона ні разу не бачила.

Після цієї розмови я йшла додому шокована, я не розуміла як так може змінитися ставлення та відносини між людьми. Але потім, коли вже я обдумала повністю цю ситуацію, то прийшла до такого висновку, що, напевно, ні Марині Олексіївні, ні Вадиму не потрібні стосунки між матір’ю та сином. Їм так просто зручно, ходити й ображатися один на одного. Адже насправді, це зовсім не та ситуація, через яку необхідно повністю припиняти спілкування.

Оцініть статтю
Дюшес
Нещодавно зранку, коли я вийшла в парк, зустріла свою дуже давню сусідку, Марину Олексіївну. Вона мені розповіла дуже багато ш okyючих новин.