Невдала поїздка до сестри в Берлін

https://www.classictic.com

У мене є сестра Ірина. У дитинстві ми практично не розлучалися. У нас були спільні ігри, друзі, захоплення. Думала, що так буде завжди.

https://www.classictic.com

Але життя розкинуло нас. Вона кілька років тому вийшла заміж і виїхала разом з чоловіком  до Німеччини. Марта, так звали мою сестру, часто кликала мене до себе в гості. Але спочатку у мене не було на це часу, а потім не було відпустки. А ось наразі все якось складалося: і відпустка, і справ у мене важливих не було, і гроші на поїздку накопичила. Так, сьогодні у мене щасливий день – я їду до Марти.

Я дуже за нею скучила і тому з нетерпінням чекала цієї зустрічі. Також я дуже хотіла побувати в країні, яку бачила лише в кіно чи на фотографіях. Я дуже чекала цієї поїздки. Але на мене чекало розчарування!

Ось що сталося. Сестра і її чоловік зустріли мене дуже холодно. Ми не бачилися стільки років, а Марта навіть мене не обійняла. Я була здивована.

https://www.classictic.com

Окрім цього, за тих кілька років проживання в Німеччині вона дуже змінилася. Її чоловік – теж. Я була просто в шоці, коли мені втомленій з дороги навіть не запропонували каву.

Сестра мені просто показала, де є кав’ярня.  Вона навіть не пішла зі мною, щоб поспілкуватися. До речі, і мови німецької я не знала. Тому з офіціантом ледь порозумілися. Він був непривітним.

Я чомусь вважала, що сервіс в цій країні є набагато кращим. Але помилилася.

Наступного дня я запланувала екскурсію Берліном. Але сестра і її чоловік не захотіли проводити для мене  екскурсію. Марта просто в гуглі показала місця, які варто було б відвідати. Отож, гуляла я по місту знову в повній самоті.

Німці, як встигла зауважити, були своєрідними людьми: вони видалися мені надто похмурими і серйозними. Через два дні після мого приїзду до сестри, до них в гості прийшли їхні друзі, за походженням – німці. Тут я зовсім розчарувалася.

Мені чомусь завжди здавалося, що німці доброзичливі і адекватні люди. Але це не так. Правдою було лиш те,  що вони постійно п’ють пиво.

Скажу чесно, в гостях у Марти мені не сподобалося. Німці також мені не сподобалися. Додому я повернулася раніше, ніж планувала. Навіщо псувати відпустку у країні, яка для тебе є чужа і не зрозуміла.

https://www.classictic.com

Найболючішим було те, що сестра навіть не провела мене в аеропорт. Я зрозуміла, що втратила Марту. Вона стала для мене чужа і далека. Тепер я знаю, що більше в гості до неї не поїду.

Оцініть статтю
Дюшес
Невдала поїздка до сестри в Берлін