«Невістка була вагітна від іншого мужчини, що мене заставило засумніватися в порядності дівчини»

https://ua.depositphotos.com/stock-photos/grandson

Несподівано мій син зізнався, що закоханий і мріє найближчим часом одружитися. Я спочатку зраділа. А пізніше, коли дізналася про всі деталі його обраниці, – засумнівалася, наскільки він буде щасливим у такому шлюбі.

У мене лише один син. Я дуже перенервувала, коли він мені зателефонував і сказав, що втрапив у ДТП. Запевняв, що нічого страшного не трапилося. Є всього лиш незначні подряпини. І все. Але вже вечір, тому заночує в лікарні.

Однак все-таки в нього виявили струс мозку, тому заставили пролежати під наглядом у лікарні три доби. За цей час він встиг закохатися в юну медсестричку.

Коли вони прийшли до мене, їхні стосунки вже протривали три місяці. Дівчина насправді була дуже мила і приємна. Вона мені сподобалася з першого погляду. Але в цій історії було одне але – Юля була вагітна від іншого мужчини, що мене заставило засумніватися в порядності дівчини. А сина лише запитала:

-Юліане, невже тобі потрібна чужа дитина?

-Мамо, хіба це має значення? Важливо, що я люблю її!

Більше матір не втручалася у ці стосунки. Звісно, я хвилювалася за свого сина. Невідомо, яка генетика цієї дитини? Хто її батько? Крім цього, сумнівалася в почуттях Юлі. Самій з дитиною залишатися не хочеться. От і знайшла на кого повіситися.

Перед весіллям Юля якось відкрилася мені, що по-справжньому любить Юліана і бажає зробити його щасливим. Дитину він може не записувати, як свою. Вона згідна. Адже в них народиться ще спільна дитина. Я хочу, щоб ми були щасливою сім’єю.

 Настав день, коли на світ появився маленький Олежик. Я разом з сином поїхали в пологовий будинок забрати Юлю разом з дитиною. Молода сім’я одразу перейшла жити в орендовану квартиру.

Якось заїхала до них у гості і зрозуміла, що мої діти зіткнулися з проблемами. Олежко майже не спить – його мучить животик. Через малого не спить і мама.

Я допомогла невістці справитися з цим. Показала, як робити масаж, як заспокоїти дитину. Погуляла з малим, а діти за цей час трохи відпочили.

Минуло шість років. Мені здавалося, що мої діти і справді щасливі. Невістка ніколи мені грубого слова не сказала. На вихідні часто Олега віддають мені, щоб самим трохи відпочити.

Якось малий заявив мені:

-Бабусю, як мені надоїли крики тата, через що постійно плаче мама.

Після почутого вирішила якось поговорити на цю тему з сином. І він мені зізнався, що справді останнім часом у них постійно сварки. Вони зовсім майже розсварилися. Юля більше не може мати дітей. А в нього появилася інша жінка.

Мої вмовляння і мотивація, що в них вже є дитина, і все налагодиться, треба лиш трохи терпіння, зовсім не допомогли. До місяця часу Юлій подав на розлучення. Невістка зовсім розгубилася після такого кроку. Перепитала лиш мене, чи буду приходити до неї, вірніше до Олежка.

-Так, буду, Юлю. Я люблю малого! – заспокоїла трохи невістку.

 Незабаром Юлій одружився вдруге. Дівчина була також хороша, але полюбити її я не змогла.

Я цілком прив’язалася до Олега, що ріс доволі швидко і потребував моєї опіки. Допомагала йому з домашніми завданнями, водила в школу і на різні гуртки.

У другому шлюбі в мого сина народилася донечка, але я чомусь була холодною до неї. Невістка всі сили віддавала, щоб вкласти в дитину якомога більше, а мені було байдужісінько до неї.

Несподівано до мене прийшов Олег і заявив, що поживе трохи в мене, бо до мами прийде знову цей мужчина.

Я зрозуміла про що йдеться. Заспокоїла внука, адже мама також хоче бути щасливою. А самій якось стало неспокійно на душі.

Наступного дня зустрілася з Юлею і запитала:

-Що тепер буде зі мною? Я ж тепер зайва для вас.

Юля здивовано глянула на мене і тепло обняла:

-Ви завжди будете для мене однією з найрідніших людей. І Олег вас дуже любить. Ви ж його єдина і найрідніша бабуся.

Оцініть статтю
Дюшес
«Невістка була вагітна від іншого мужчини, що мене заставило засумніватися в порядності дівчини»