Невістка заборонила своєму чоловікові пуckати маму в їхню квартиру

Відносини Світлани зі свекрухою не склалися з початку їхнього знайомства. Вона просто оніміла, коли побачила дівчину в перший раз: Світлана якраз оновила трохи свій образ: пофарбувала волосся в рожевий колір, зробила пірсинг і проколола в лівому вушку ще пару дирочок для нових сережок-кілець.

Антон говорив, що попереджав маму про те, що його наречена виглядає дещо незвично, що вона завжди привертає увагу людей на вулицях. Але Марія Василівна чи неуважно слухала сина, то чи просто не повірила йому.

Але коли вона перший раз побачила дівчину, то її так шокував зовнішній вигляд невістки, що вона знепритомніла. Свекруха зовсім не про таку  дружину для свого сина мріяла. А як же: адже Антон – респектабельний молодий чоловік, з хорошою роботою і дуже пристойною зарплатою. За ним же стільки чудових дівчат бігає. А він взяв і закохався в цю личину! Так стала називати Марія Василівна свою майбутню невістку. Природно, вона була категорично проти, щоб її чудовий синочок одружився на Світлані. Але син мати не послухав. Свєта і Антон одружилися. І вже сім років живуть разом. Добре живуть: не сваряться, весело і цікаво живуть.

Живуть вони в квартирі, яка дісталася Світлані у спадок від бабусі.

У цій двокімнатній квартирі Антон зробив хороший ремонт, купив нову меблів і сантехніку. Поки Свєта не хоче заводити дітей. А він її не квапить з цим.

А свекруху цей факт обурює жахливо. Вона каже своїм подружкам:

Ні, ну ви уявляєте, що твориться! Що він знайшов у цій личині? Вона навіть дітей не хоче! А він в її квартирі ремонт зробив, купив туди все нове! Я ж йому кажу: навіщо? Адже при розлученні ти залишишся ні з чим! А він мені відповідає, що свою дружину любить і розлучатися не збирається. Він її по закордонну возить, все їй купує! Неподобство яке! Це ж, який ремонт треба було робити, що вони навіть були змушені на чотири місяці з квартири виїхати і жити на знімній! Він же в цю квартиру величезні гроші вбухав!

А подружки і кажуть Марії Василівні:

Так ти піди до них в гості і подивися, як живе твій син!

Та як же я піду, якщо мене в гості не кличуть? – відповідає їм пенсіонерка.

І почала Марія Василівна приставати до сина з питаннями: чому це він її в гості ніколи не кличе?

А Антон їй чесно відповів, що Світлана не хоче бачити свекруха в своєму будинку. І він вважає, що дружина права: адже Марія Василівна дуже погано відноситься до невістки. Антон так і сказав:

Мама, ну ти теж зрозумій Свєту. Ти б захотіла бачити в своєму будинку того, хто до тебе дуже погано ставиться? Звичайно ж ні. Ти ж до Свєти погано ставишся, ось вона і не хоче бачити тебе в своїй квартирі. Вона мені так і сказала: зі своєю мамою зустрічайся на нейтральній території, ніколи її ноги не буде в нашій квартирі. Ти ж її ні разу по імені не назвала.

І знову скаржиться Марія Василівна своїм подружкам на невістку:

Це ж справжнє неподобство: Антон її у всьому слухає. Тому і в гості мене не запрошує. Ця личина не хоче бачити в своєму будинку тих, хто її не любить. Мій син – просто справжня ганчірка. Він же просто дозволяє своїй дружині про нього ноги витирати.

Обуренню Марії Василівни просто немає меж. Подруги їй підтакують.

А як думаєте ви? Хто правий? Світлана? Антон, який підтримує свою дружину? Або все ж права Марія Василівна?

Оцініть статтю
Дюшес
Невістка заборонила своєму чоловікові пуckати маму в їхню квартиру