Ні чоловіка, ні дітей…Для чого так жити у 40 років?

Життя у багатьох складається по-різному. Кожен вибирає сам, як йому пройти життєвий шлях.

У моєї подруги Марини доля склалася непросто. Вона у 9 років втратила батьків, її вихованням займалася бабуся. З іншими родичами вони майже не спілкувалися. Бабусі не стало 10 років тому. Багато знайомих радили Марині нарешті зайнятися своїм особистим життям. Ну як так в 30 років буде незаміжньою, без дітей. Для чого тоді жити? Марина за ці роки навчилася вже у грубій формі ставити таких радників на місце.

Ось наше суспільство постійно вбиває таку тенденцію у голову жінкам:

ТРЕБА вийти заміж…

ТРЕБА народити дітей…

Інакше все, ти  нещасна жінка. Життя проживаєш  даремно … кінець.

Джерело: tviysvit.com.ua

Стара діва чи вільна від сімейних турбот жінка?

Ну не вискочу я заміж для галочки, і не народжу дитину “для себе”,-каже подруга.

В 40 років мені вистачило розуму зрозуміти, що все це  нав’язано суспільством. Я просто живу, отримую задоволення від життя. Я маю чудову роботу, маю можливість подорожувати. Ні від кого матеріально не залежу. Купую собі що хочу, і коли хочу. Готую їсти те, що люблю я. Сплю, скільки хочу. В мене завжди гарний настрій. Ходжу в спортивний зал, слідкую за своєю фігурою. Я собі подобаюся такою.

Записалася на курси італійської мови. Щодня я займаюся саморозвитком. Багато заміжніх подруг з дітьми можуть мені позаздрити. Хтось скаже про склянку води у старості. Я вас зараз засмучу…Ми всі помираємо в самотності. Багато сучасних дітей не готові доглядати літніх батьків. Тоді чому я повинна проживати життя заради чоловіка та дітей? І сподіватися, що мене хтось, колись догляне.

Я люблю себе, своє життя у всіх його проявах. Якщо колись я зустріну чоловіка, заради якого хотілося б змінити кардинально своє життя, то ми повинні дивитися в одному напрямку. Служити нікому, ніколи не буду… 

Оцініть статтю
Дюшес
Ні чоловіка, ні дітей…Для чого так жити у 40 років?