Ні, Олеся не хотіла, щоб батьки її оплачували навчання чи допомагали з купівлею квартири, але зовсім недавно вона лежала у пологовому і їм з чоловіком ледь вистачило грошей, щоб купити все необхідне, тому вона б не відмовилась якби батьки подарували їм коляску.

Олеся та Катя різні сестри, але, скажу вам чесно, що дивлячись на їх різні характери, може скластися враження, що нас обдурили. Олеся виросла відповідальною, незалежною та цілеспрямованою, а молодша Катря не хотіла самостійно чогось добиватися й не мала цілей, тому все її «на блюдечку» приносили батьки.

Ще з народження дочок батьки почали відкладати гроші їм на житло й коли кожна виросла та була готова вступити у доросле життя, то вони вручили їм ключі від їхніх однокімнатних квартир у хорошому районі. Варто відзначити, що їхні батьки звичайні люди, тому щоб зробити такий подарунок їм доводилося брати роботу додому, недосипати й економити на собі.

Олеся закінчила університет з відзнакою і її відразу помітили хороші роботодавці й взяли до себе. Там вона й познайомилась зі своїм чоловіком, а через рік оголосили про одруження. На другу річницю весілля порадували батьків повідомленням про те, що вони стануть бабусею і дідусем. Молодша сестра буда її повною протилежністю. Вона ненавиділа навчання й ледь закінчила університет, не могла побудувати тривалі стосунки й не хотіла працювати, а всі її інтереси обмежувалися клубами та тусовками.

Батьки наполягали на тому, щоб Катя шукала роботу. Вона постійно ходила по співбесідах й навіть інколи проходила стажування, але все її не подобалось, то зарплата надто мала, то колектив поганий, то далеко добиратися і ще сотня причин. Загалом, з допомогою батьків і під їх контролем її вдалось влаштуватися на адекватну роботу.

Але вже через кілька тижнів вона знову стояла у них на порозі з проханням дати її грошей.

Я ж не на щось погане прошу! А на навчання! От навчуся водити машину, отримаю права й буду возити вас на дачу! – говорила дівчина й батьки знову піддалися її вмовлянням й видали гроші на навчання в автошколі.

Батьки розраховували, що на цьому їхня допомога закінчиться, але донька отримала права й прийшла «канючити» у них гроші на перший внесок за кредит за машину. Вони довго намагалися її відмовити, але не змогли.

autogear.ru

Олесю це розізлило й образило. Ні, вона не хотіла, щоб батьки її оплачували навчання чи допомагали з купівлею квартири, але зовсім недавно вона лежала у пологовому і їм з чоловіком ледь вистачило грошей, щоб купити все необхідне, тому вона б не відмовилась якби батьки подарували їм коляску. Батьки й самі були б раді зробити такий подарунок, та у них зовсім грошей не залишилось після візитів Каті.

Олеся намагалась про це не думати, коли виписувалась з лікарні, бо розраховувала, що зустрічати її приїде сестра на новій машині й батьків привезе! Але нікого не було. Вона навіть зателефонувала їм, можливо, затримуються, але ніхто не брав слухавки й вони з чоловіком та його батьками відправилися додому.

Минув тиждень, як Катя все-таки навідалась до сестри. Олеся відразу охолонула й радо зустріла сестру, щиро вірячи у те, що та приїхала провідати племінницю й, напевно, привезла її якусь іграшку, але сестра була з великими торбами одягу й попросила (раз сестра вдома нічим не займається) попрати її одяг, бо її пральна машинка зламалась, а вона не має грошей на ремонт, бо купила новий телефон.

Олесю вкрай образила така поведінка меншої сестри й вона попросила її покинути її дім, бо у неї клопотів і без чужої білизни вистачає.

Після таких слів Катя влаштувала справжній скандал й через годину Олесі подзвонили батьки, щоб запитати, що сталось, що Катя дзвонила їм і казала, що більше не має сестри. Олеся все розповіла й наостанок додала, що, схоже, у неї й не було сестри.

 

Оцініть статтю
Дюшес
Ні, Олеся не хотіла, щоб батьки її оплачували навчання чи допомагали з купівлею квартири, але зовсім недавно вона лежала у пологовому і їм з чоловіком ледь вистачило грошей, щоб купити все необхідне, тому вона б не відмовилась якби батьки подарували їм коляску.