Ніколи не думала, що за допомогою зломленого крана дізнаюся про пiдлicть зі сторони свого чоловіка.

Мого чоловіка звуть Вадим. В шлюбі ми вже давно. І зараз не особливо домінуючою в стосунках є романтика.

Часто чоловік їздить у відрядження, пропадає на роботі або у матері вдома. Та скоро в домі страшенно почало смердіти з умивальника. Терпіти просто не було сил, та і мої прохання усунути запах не дали жодного результату. І як ви думаєте, що я вирішила?

Ні, не викликати спеціаліста. Тому що було б дивно викликати сантехніка, коли твій коханий сам працює у цій сфері. На виклик точно приїхали б його колеги, товариші, тож я не хотіла позорити Вадима. Ще декілька разів надавила на чоловіка зі своїми проханнями, але він і в вус не дув.

В нашій сім’ї рідко бувають сварки і скандали. Та на цей раз терпіти не хотіла вже. Я влаштувала справжню істерику. Чоловік аж знітився, а потім пішов все ж таки виправити трагічну ситуацію з умивальником. Коли він порсався в трубах, я підійшла ближче, аби побачити, у чому ж таки причина жахливого смороду.

В миску випала купа сміття і аж здалеку серед того бруду мені вдалося розгледіти золотий перстень з маленьким діамантиком. Перша думка – напевно, діти присунули якусь біжутерію і кинули ненароком. Та потім побачила на каблучці пробу. Цікаво, звідки вона тут з’явилася? Подруги і родичі ходять лише з обручками.

Питаю у чоловіка, звідки це тут, та той лише похитав головою і знизав плечима.

Перстень ще пахнув, тож я добре вимила його, і стала розглядати. Постійно було враження, що десь уже бачила це кільце. Та от уже згадати, де, було доволі важко.

Пройшло декілька годин і я усвідомила, що бачила його на руці одної жіночки. Це було літом, коли ми разом із колегами Вадима і їх дружинами відправилися на пікнік. Я тоді побачилась із дівчатами вперше. Тож звертала увагу на кожну деталь. Коли нанизували шашлик, на руці одної із них я помітила це саме кільце. Тепер усе зрозуміло.

Її звали Злата і я точно знаю, що вона ніколи не була в нас вдома. Тож всі карти зійшлися.

Підійшла і напряму запитала у Вадика:

– Ну що, зрадив мені з цією Златою? – випалила я нервово, тримаючи в руках каблучку.

– Ну, а якщо й так? – відповів Вадим.

Та в той момент для мене все обірвалося. Мовчки повернулася на 180 градусів і пішла пакувати свої речі та речі дітей. Якою нерозумною я була. Потрібно було здогадатися, що ці «затримки» на роботі лише відмовки.

Ніколи не думала, що за допомогою зломленого крана дізнаюся про підлість зі сторони свого чоловіка.

Оцініть статтю
Дюшес
Ніколи не думала, що за допомогою зломленого крана дізнаюся про пiдлicть зі сторони свого чоловіка.