«Ну куди ж нам поспішати? У тебе є вже донечка, а мені лише 35! Дай мені час, щоб пожити й насолодитися молодістю!

Два останні роки я живу зі своїм хлопцем Олексієм. Нам обом уже по 35 років і якби сказало більшість коментаторів «пора б вже й дитинку мати» та я нікуди не поспішаю. У хлопця є дитина від першого шлюбу, Оленка, і хоч він витрачає на неї половину своєї заробітної плати, мене це зовсім не засмучує! Впевнена, що для нашої дитини він зробив би так само!

Ми двоє працюємо на високооплачуваних роботах, тому у нас ніколи не було конфліктів, причиною яких були б фінанси. Половину грошей він витрачає на доньку від першого шлюбу і я тільки рада цьому, бо його донечка заслуговує найкращого!

Ми вже прийняли рішення, що оформимо наші стосунки офіційно влітку й почали організовувати весілля, але постало питання, що може легко зруйнувати наш шлюб.

Останній рік чоловік морочить мені голову тим, що хоче мати від мене дитину. Я й сама про це інколи думала, але швидше, як про потребу, ніж, як про щире бажання. Але я таки погодилась з його бажанням та ми почали пробувати. Коли минуло пів року й ми не отримали жодних результатів я відправилась на обстеження.

Лікар повідомив, що у мене є деякі проблеми, але їх можна легко вирішити й поставив мені запитання: «Ви дійсно хочете народжувати й мати дитину?».

fabrikamakiyazha.ru

Це запитання раптом відкрило переді мною цілий світ і я усвідомила, що не хочу мати дитину. Я не хочу витрачати свою здоров’я та красу протягом дев’яти місяців, а потім 3, а то й більше неоціненних років життя для когось іншого!

Звичайно, я усвідомлюю, що для більшості людей це звучить дивно, але хто сказав, що всі навколо повинні хотіти дітей? Коли всі навколо мене говорять, що дитина – це щастя, то мені хочеться плюватися, бо дитина (для мене) – це відчай, смуток та розчарування. Де ж воно те щастя від дітей?

Спочатку ти вбиваєш свою фігуру величезним животом. Потім ти щодня не спиш, не їси й не бачиш нормального життя, бо тобі потрібно доглядати за дитиною. Ти не можеш ні нормально відпочити, ні з тією дитиною погратися, бо це все сидить у тебе у печінках. І це по вашому щастя?

До того ж я не впевнена, що з такими думками, які я маю зараз, я зможу стати хорошою мамою. Або існує ще варіант, що мама з мене вийде чудова, але тоді я стану поганою дружиною. А я ж люблю свого нареченого й не хочу, щоб наша любов закінчилась після народження дитини.

Можливо, я дійсно не розумію суті материнства, але поки я й не знайшла жодного плюсу у цьому всьому.

 

Оцініть статтю
Дюшес
«Ну куди ж нам поспішати? У тебе є вже донечка, а мені лише 35! Дай мені час, щоб пожити й насолодитися молодістю!