Ну нічого, ще декілька днів і я зумію підсунути йому папери, квартира буде моя. – Наша, відповів Ярослав.

Павло зустрічався з Оксаною місяць. Він все не наважувався запросити дівчину до себе у квартиру. Оксана здавалася йому гордою і недосяжною. Тому боявся ненароком образити пропозицією зайти до нього на чашечку кави. Все вийшло природно. В дівчини зламався каблук, а знаходилися вони неподалік квартири Павла. Чоловік запросив дівчину додому, потім щось придумає. Оксана погодилася. Так почали вони жити разом. Наступного дня дівчина приїхала до нього з валізами. Павло не чекав такого швидкого розвитку подій, але йому приємно, що наразі житимуть разом.

Оксана видалася йому гарною господинею. Після генерального прибирання квартира засяяла новими барвами. Не скажеш, що то холостяцька квартира. В ній з’явився затишок. Одного разу Оксана зателефонувала йому і сказала, що до неї в гості приїде брат. Павло здивувався. Про своїх родичів дівчина не розповідала нічого, а тут ще не жили разом, вже брат приїжджає. Коли чоловік прийшов додому, Оксана зі своїм братом сиділи на кухні. Відкрита пляшка вина, два фужери говорили про те, що вони не скучали.
– Ярослав, познайомився чоловік.

Павло відмітив, що вони між собою зовсім не схожі. Неначе читаючи думки, Оксана сказала, що вона схожа на маму, а Ярослав на тата. Вечір провели втрьох. Павлу не дуже подобалося присутність в його квартирі чужих людей. Міг би зупинитися в готелі її брат. З того часу, як поселився Ярослав, минув тиждень. Оксана весь час пропадала з братом. Коли Павло приходив з роботи, їх не було вдома. З’являлися близько одинадцятої вечора. Дівчина говорила, що показує брату вечірнє місто.

Одного разу Павло вирішив зробити коханій дівчині сюрприз. Адже вони давно не були удвох. Тому відпросився з роботи після обіду, замовив столик у ресторані й приїхав забрати Оксану. Двері відкрив своїм ключем. У квартирі тихо. Він побачив, що взуття дівчини на місці, але її ніде немає. Двері в спальню прочинені. Коли Павло підійшов ближче, почув як говорила Оксана.
– Знаєш, а він, мабуть, зовсім дурень. Невже не помічає що ми завжди разом. У брата і сестри не такі відносини. Ну нічого, ще декілька днів і я зумію підсунути йому папери, квартира буде моя.
– Наша, відповів Ярослав.

Павло заглянув у кімнату. Вони лежали на ліжку, одяг розкиданий по кімнаті, не помітили як зайшов чоловік і став біля ліжка. Коли Оксана поглянула, аж підскочила. Вона швидко вдягалася, говорячи, що то не те, що він подумав. Вона все пояснить. Але Павло не мав наміру слухати. Він прошипів їй, щоб забиралася геть і прихватила з собою те чудо, що називається братом. Часу в них півгодини. Потім викликає поліцію.

Дівчина зрозуміла, що їй нічого тут не світить. Вона зі злістю почала розповідати, як вивідала в його знайомого, що в Павла є квартира. Як бігала навкруги, щоб сподобатися. Але чоловік не допускав до своєї квартири. Тоді вона придумала щоб зламати каблук і поруч з його будинком зробила вид, що зламався. Так попала у квартиру. Павло полегшено зітхнув, коли за парочкою закрилися двері.

Оцініть статтю
Дюшес
Ну нічого, ще декілька днів і я зумію підсунути йому папери, квартира буде моя. – Наша, відповів Ярослав.