«Ну що, мамцю, вибирай, хто для тебе важливіший, а кого ти готова залишити напризволяще. Просто покажи пальцем, хто з твоїх синів не вартий твоєї любові й ласки? Вибирай!», – гoл _ocив лікар.

Надя дуже хвилювалася через вагітність, адже не дуже добре почувалася, а з боку чоловіка було мало підтримки. Вона чекала, коли нарешті зможе вільно себе почувати, коли тіло зменшиться в розмірах, і коли вона нарешті побачить своєї маляток.

Її привезли по швидкій посеред ночі. У лікарні в той час проходили пологи й чергував один-єдиний лікар. Сім’я не мала матеріальної можливості домовитися про «особливі» пологи. Змушена була народжувати в одній пологовій ще з однією вагітною. До ранку вони обидві були уже мамами. Надія стала матір’ю двох синочків. Здорових і красивих хлопчиків.

А наступного ранку персонал лікарні був збентежений. Жінка написала відмову від одного з синів. «Ми не зможемо їх двох прогодувати. Я не хочу такої долі своїм дітям, яку маю сама. Нехай же хоч один з них живе краще нас», – нервово кричала жінка. Лікарі переконували її, наводили аргументи, намагаючись достукатися до неї. А потім лікар з акушеркою принесли до палати матері цих двох малят, які були ідентичними. «Ну що, мамцю, вибирай, хто для тебе важливіший, а кого ти готова залишити напризволяще. Просто покажи пальцем, хто з твоїх синів не вартий твоєї любові й ласки? Хто мусить нен _авидіти тебе все життя? Вибирай!», – голосив лікар.

Жінка розплакалася, гірко ридала схлипуючи сльози. А потім швидко підірвалася з місця, і притулилася до обох своїх діток. «Я не віддам нікому вас. Ви мої назавжди. Ви мої соколята! Пробачте, мене!». Усі раділи й гордилися тим, що дітки повертаються до рідного дому…

Через три дні на порозі родильного дому з величезним букетом білих троянд чекав своїх рідних молодий татусь. Він був щасливий, тому що тепер він став батьком одразу двох синочків. Життя прекрасне!

Та тепер родина Наді започаткувала добру традицію. Кожних два роки вони повертаються до лікарні, щоб народити ще одне немовля. Бог благословив їх бути батьками багатьох прекрасних діток, що є великою рідкістю в наш час.

Оцініть статтю
Дюшес
«Ну що, мамцю, вибирай, хто для тебе важливіший, а кого ти готова залишити напризволяще. Просто покажи пальцем, хто з твоїх синів не вартий твоєї любові й ласки? Вибирай!», – гoл _ocив лікар.