Але колишню то не турбує. Почала телефонувати мені, щоб я пішла від Ігоря, тому, що в нього дочка, і їй потрібен тато

Галина йшла парком, прогулювалися з сином. На лавці, недалеко від дороги, помітила чоловіка, який сидів, обхопивши голову руками. Підійшла, запитала;- вам погано? Викликати швидку допомогу?

Чоловік підняв голову, не розуміючи, що від нього треба. Потім подякував, сказав що все гаразд. Галина присіла поруч на лавку, спостерігала за чоловіком. Зовсім нещодавно вона сама сиділа ось так, не знала, як їй далі жити. Чоловік зрадив, привів додому жінку, Галина застала їх в ліжку, у своєму ліжку. Такого пробачити не могла. Сиділа в парку, поки він збирав свої речі. Біля неї сидів Данило, синок, тому відчай приховувала. Потім взяла себе в руки.

Чоловік підвів голову, сказав, що його Ігор звуть, і сьогодні від нього пішла дружина. Ось так Галина познайомилася з майбутнім чоловіком. Почали зустрічатися, потім одружилися. Наразі живуть добре, чекають спільну дитину. Ігор сплачує аліменти на свою дочку, але його дружині все мало. Спочатку пішла від нього, не взяла нічого, сказала, що не потрібно. Вона житиме в достатку. Потім почала вимагати вернути їй квартиру. Але квартира Ігоря і вона сама підписала відмову від майна.

Ігор говорив, що кинув її багатий коханець. Живе в мами, пішла працювати, коли жила з Ігорем, не працювала жодного дня. Їй мало аліментів, постійно телефонує, вимагає, щоб більше давав грошей. Чоловік віддає половину зарплати, і нам потрібно жити на якісь гроші. Але колишню то не турбує. Почала телефонувати мені, щоб я пішла від Ігоря, тому, що в нього дочка, і їй потрібен тато. Згадала, раніше не потрібен був?

Ігор не відмовляється від Оленки, своєї донечки, купує весь одяг, який потрібен дівчинці. Часто приводить до нас, і вони граються з Данилом. Інколи дівчинка не хоче повертатися до мами, тому що мама свариться, коли Оленка розповідає про Данила. Чоловік говорить, як би добре було, якби Оленка жила з нами. Галина не проти, дівчинка хороша, і полюбила її.  В Галини ситуація простіша. Перший чоловік пішов, і вони з Данилом його більше не бачили. Не потрібен йому син. До речі з тією жінкою, з якою Галина застала, не живе. На аліменти подала відразу, виплачує. Але то копійки. Жінка знає, яка в нього була зарплата. Мабуть, отримує гроші в конверті.

Галина працює, одержує хорошу заробітну плату, тому першого чоловіка не чіпає, навіть згадувати про нього не хоче. Поміж собою Ігор і Галина живуть дуже добре. Чому раніше не зустрілися?

Оцініть статтю
Дюшес
Але колишню то не турбує. Почала телефонувати мені, щоб я пішла від Ігоря, тому, що в нього дочка, і їй потрібен тато