Одного дня коханка мого чоловіка заявилася у мою квартирою із істеричним плачем і криками. І, щоб ви собі розуміли, почала нити, що він їй зрадив. Розумієте? ЇЙ ЗРАДИВ

Якось я помітила, що ніколи не бачила свою сусідку веселою. І от одного разу Ніна заглянула до мене і розповіла про своє нелегке життя.

Виявилося, що вже більше року її законний чоловік ходить наліво і можна сказати половину часу живе у коханки, а не вдома. Весь цей час він не може вирішити, як йому бути далі. Нібито уже заплутався. Та жінка не скандалить з ним. Не хоче завдавати болю синові. Справа в тому, що хлопчина любить проводити час із татком.

Загалом вони у шлюбі 9 років. А Тимофійкові – 8. Оці всі походеньки розпочалися близько півтора роки тому. Бачте, захотілося чоловікові нових вражень, мимовільних інтрижок. А для сім’ї це обернулося справжнім горем.

Спочатку Ніна навіть не звертала уваги на гуляння чоловіка. Здавалося, що це не варте уваги і скоро все припиниться, стане на свої місця. Та й сина травмувати не хотілося. Так і носила всі переживання в собі.

Роман же помітив, що дружина терпить і почав далі дуріtи. Так дійшло до того, що він просто не прийшов одного разу ночувати додому.

Ніна ж легко дізналася, до кого заходжує коханий, але ніяких заходів не вживала. Нібито не вважала ту жінку конкуренткою. Рано чи пізно це мало б закінчитися.

Так і було, насправді. Роман прийшов уже через півтора місяці, хоча навіть не попросив при цьому вибачення, нічого не пояснив. Просто жив собі, ніби нічого й не бувало.

Виявилося, повернувся, бо посварився з коханкою. Так повернувся до сина, коли та стала вимагати дорогих подарунків і знаки увагу.

– Може, я б і забула цю ситуацію і ми могли б жити спокійно далі. Поки одного дня та сама жіночка не заявилася у мою квартирою із істеричним плачем і криками. І, щоб ви собі розуміли, почала нити, що мій чоловік їй зрадив. Розумієте? ЇЙ ЗРАДИВ…

З цього й випливає висновок, що мій чоловік безвольна ганчірка. Адже він не виставив ту істеричку за двері, а зібрав знову речі і пішов з нею. Це ж не вчинок нормальної людини.

Я, звичайно, і так розуміла, що мені не потрібна ця людина. А от дитина страждатиме через нерозумного батька.

Через два тижні Роман знову стояв на порозі з валізою. Страшно подумати, яка ж драма трапилася у них цього разу. Я думала, що це кінець, та ці ігри продовжувалися це разів зо три.

– Я думаю, Романе, якось потрібно уже визначитися, де і з ким ти живеш. Ти маєш розуміти, що син дорослішає і в нього можуть виникати питання. Сумніваюся, що через декілька років він зможе назвати тебе батьком. Та й взагалі, ти ж подаєш йому приклад. І ці всі гуляння не найкращий зразок для наслідування.

Та говорити було марно. Жінка просто поміняла замок у вхідних дверях. Поки цього достатньо, а далі доля сама вирішить.

А от як би ви вчинили на місці Ніни?

Оцініть статтю
Дюшес
Одного дня коханка мого чоловіка заявилася у мою квартирою із істеричним плачем і криками. І, щоб ви собі розуміли, почала нити, що він їй зрадив. Розумієте? ЇЙ ЗРАДИВ