Одного дня, коли вона вже пізно ввечері повернулася додому, її у неї на подвір’ї чекала несподіванка. Під будинком лежав та чекав на жінку пухнастий чорно-білий песик породи спанієль

Ця дуже кумедна та цікава історія в котрий раз доводить нам те, що наші чотирилапі друзі дуже розумні та кмітливі.

Це сталося з однією жіночкою. Вона жила у приватному будинку з великим подвір’ям. Ось одного дня, коли вона вже пізно ввечері повернулася додому, її у неї на подвір’ї чекала несподіванка. Під будинком лежав та чекав на жінку пухнастий чорно-білий песик породи спанієль. Жінка подивилася на нового друга й зрозуміла, що то не вуличний пес. Бо він був з нашийником, гарно нагодований та з блискучою шерстю.

Жінка погладила його та й пішла в дім, але собачка пішов слідом за нею, зайшов в будинок, ліг на килимок й міцно заснув, а коли виспався, то пішов з гостей. Наступного дня ця картина повторилася, знову з роботи на жінку чекав цей песик, зайшов поспати та тікав.

Ось з того часу пройшло вже декілька тижнів. Для господині будинку вже було звичним заходити додому зі спанієлем, а потім через декілька годин випускати його. Але їй було дуже цікаво дізнатися причину такої поведінки пса. Тому вона вирішила до нашийника собаки причепити записку і дізнатися, що ж на справді коїться з тваринкою.

У листі вона написала про те, чи знають господарі, що їхній вірний друг тікає з будинку, біжить до неї спить та повертається назад. Ось наступного дня прийшов пес знову до жінки додому, а у нього на нашийнику відповідь на вчорашнє повідомлення. Там було написано, що у сім’ї песика багато дітей, а найменшим двом навіть немає й трьох років. Тому він бігає до жінки просто виспатися. А нижче було написано, якщо вона не проти, то господар завтра прийде разом з собакою в гості, виспиться і піде додому.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного дня, коли вона вже пізно ввечері повернулася додому, її у неї на подвір’ї чекала несподіванка. Під будинком лежав та чекав на жінку пухнастий чорно-білий песик породи спанієль