Одного дня поліцейський проходив повз вікно і не побачив там дівчинки. Зайшов у будинок і врятував їй життя

Клин Скейлс виросла в будинку, де були заборонені речовини, жорстокість і неуважні дорослі. Вниз по вулиці від її будинку був супермаркет, де вона і два її брата крали їжу, і поліцейський відділок.

Один поліцейський проходив кожен день повз їхні будинки, і Клин, їй було 9 років в той час, махала йому рукою. “Він був єдиним дорослим, якому я могла довіряти, як дитина”, сказала Клин.

Клин навіть не знала його імені, але одного разу він сказав дітям, що, якщо він їм знадобиться, він поруч, і захистить їх.

Клин згадувала ці слова і вони допомагали пережити їй труднощі. «Ці слова згадувалися мені в найгірші моменти мого дитинства.»

І поліцейський говорив серйозно.

Одного разу він проходив повз будинок, і не побачив Клин, – чуття підказало йому, що сталося щось погане. Він зайшов в будинок, щоб перевірити і знайшов її хворою, непритомну і майже без дихання. Він швидко відвіз її в лікарню, де її лікували від недоїдання.

“Ви буквально врятували мені життя,” пізніше писала вона в Фейсбуці. “Джеф Колвін для мене не просто герой, він мій ангел охоронець. Він був поруч, коли у мене нікого не залишилося,” – писала вона.

findimindi.ru, Клин в дитинстві

Вони втратили зв’язок, коли Клин переїхала з Канзас Сіті, Міссурі в Техас. Але через 20 років Клин написала свою історію і жінка з Департаменту поліції Канзас Сіті почала пошук цього поліцейського.

Через кілька десятиліть сержант Джеф Колвін отримав загадкового листа від маленької дівчинки. Він був шокований: «В більшості своїй, ми робимо свою роботу, не розуміючи, що дійсно допомогли комусь.»

Колвін підтвердив, що знає Клин і її сім’ю, і двоє возз’єдналися.

«Я ніколи не думала, що зможу знайти свого героя», сказала Клин. Після зустрічі, вона прийшла додому і все ще була вся в сльозах. «Я так рада, що особисто змогла подякувати вам» …

«Сподіваюся, що коли-небудь, я зможу стати чиїмось героєм, або вплинути на кого-то, як Ви це зробили для мене!»

 

Оцініть статтю
Дюшес
Одного дня поліцейський проходив повз вікно і не побачив там дівчинки. Зайшов у будинок і врятував їй життя