Одного разу чоловік без попередження прийшов додому раніше ніж завжди. Йому відкрилася така картина. Його сини сидять на підлозі й плачуть.

Нещодавно Денис зустрів свого приятеля Максима, з яким не бачилися п’ять років. Він кудись поспішав, і вони домовилися зустрітися увечері, погомоніти. Адже раніше були товаришами «не розлий вода». Тому Денису цікаво як складалося життя товариша за ці п’ять років. Про себе розповісти також. Раніше вони розповідали один одному всі таємниці. Вже потім віддалилися, коли Максим вперше одружився.

Увечері чоловіки зустрілися в той час, на який домовлялися. Їм є що розповісти один одному. Денис почав із себе. Він розповів, що два роки назад одружився. При чому, коли вперше зустрілися з Оксаною, він на неї не звернув особливої уваги. Познайомилися, вечір провели разом, провів додому. Все. На ранок про неї навіть не думав. Через неділю випадково зустрілися в магазині. Зіткнулися у дверях. В Оксани з рук випав пакет, коли нагнувся допомогти зібрати, стукнулися лобами.

Від тих пір разом. Через півроку відсвяткували весілля. І ось уже два роки, як щасливі разом. Чекають поповнення. Лікар говорить, двійня. Ось такі діла. До речі живуть у квартирі Оксани. Вона перед цим купила квартиру в кредит. Наразі виплачують разом. Бідкається Денис, як виплачуватиме, коли народяться двоє діток. Це ж скільки всього треба? Не перелічити. Але чоловік сповнений оптимізму. Якось складеться.

У Максима зовсім не все так безхмарно. П’ять років тому, він одружився на багатій дівчині Олені. Здавалося, живи й радій. Коли в них народився перший син, Олена почала говорити, що не чекала такого. Адже безсонні ночі, вдень сама, тільки увечері Максим допомагає. Але того для дружини виявилося замало. Їй все стало не так. Чого хотіла, і сама не знає. Але сварки почали виникати на рівному місці все частіше і частіше.

Через півтора року народився другий син. Чекали донечку, але так сталося. Після народження дитини, Олена взагалі відмовилася дивитися за ними обома. Вимагала найняти няню. Але в Максима невеликі статки, няню оплачувати немає чим. Батьків дружини просити не став, самі справляться, думав. Так і розривався між роботою і сім’єю. Але Олена чим далі, тим нахабніше себе вела. Навіть коли Максима не було вдома, вона спокійно залишала малечу одних.

Таке довго тривати не могло. Максим викликав батьків Олени, і розповів про її поведінку. На його подив, вони підтримали свою дочку, мов, їй потрібен відпочинок, і не потрібні діти. Тому на розлучення вона напише самаВ якості відступних виплатили Максиму чималеньку суму грошей. Так він залишився один з двома дітьми на руках, але з фінансами, якими потрібно правильно розпорядитися.

В цей час чоловік шукав няню для своїх дітей. І знайшов. Тетяна прийшла за об’явою. Максиму сподобалася жіночка. Він прийняв її. Але була умова, в неї самої двоє дітей, то щоб вони також знаходилися з нею. Максим погодився. Тим більше, що ті дні він провів вдома і спостерігав, як Тетяна справляється зі своїми обов’язками. І як поводяться її діти. Адже вони старші за дітей Максима. Але боявся даремно. Діти доглянуті, все тихо мирно.

За ті гроші, що йому дали батьки Олени, Максим почав свій бізнес. Вкрай заклопотаний, вдома бував не часто. З Тетяною склалися добрі дружні стосунки. Тому через деякий час запропонував їй одружитися. Жінка погодилася. Гарний дім, гарний чоловік, з маленькими дітьми ладнає. Тим паче, що йти їй немає куди. Все здавалося добре. Максим радів, що є на кого залишити дітей, якщо буде в від’їзді. Прожили рік.

Одного разу чоловік без попередження прийшов додому раніше ніж завжди. Йому відкрилася така картина. Його сини сидять на підлозі й плачуть. Тетянині діти дратують їх, при тому штовхаючи. Дружини взагалі не видно, де вона є. Максим зупинив безладдя, яке творилося і зателефонував Тетяні. Як завжди сказав, що їде додому. Вона відповіла, що ставить розігрівати страву. Поки чоловік приїде, в неї все готово. Максим здивувався, але виду не подав. Через кілька хвилин Тетяна влетіла в будинок і побачила чоловіка. Вона почала виправдовуватися, але то вже лишнє. Через місяць їх розвели. Більше жінкам Максим не довірить своїх дітей.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу чоловік без попередження прийшов додому раніше ніж завжди. Йому відкрилася така картина. Його сини сидять на підлозі й плачуть.