Одного разу мама урочисто промовила, що знайшла йому наречену. Дуже красива дівчина. Прийшла працювати до них на фірму. Вона їй так сподобалася, що вирішила тут же засватати за свого сина

Мій теперішній чоловік розповідав мені свою історію життя, говорить Лілія. Коли він народився, батьки умовно поставили його на найвищий рівень. З раннього дитинства Віталій повинен бути завжди й в усьому першим. В дитячому садку в перших рядах повинен виступати на всі свята. Навчитися читати й писати обов’язково першим. В школі вчитися на відмінно. Якщо приносив оцінку меншу, ніж вимагали, весь вечір вислуховував на скільки в нього вірять батьки, і розчаровувати їх не потрібно. В старших класах, коли хлопці намагалися спілкуватися з дівчатами, Віталій вчив науки, ходив на гуртки, в спортзал. Час заповнений настільки, що про інше думати немає коли.

Після закінчення школи хлопець мріяв піти вчитися по роботі з комп’ютерами. Але і тут йому вказали дорогу. Батьки бачать його інженером на заводі. І хоч ця професія давно не в попиті, але вони вважають, що Віталію потрібна тільки така робота. Хлопець в душі проти, але звичка не перечити батькам переважила все інше. Після навчання працював на заводі. Гроші отримував невеликі. Інколи ледве хватало прожити до наступної зарплати. Віталій хотів винаймати квартиру і жити окремо від батьків. Але коштів не вистачало, а за квартиру потрібно платити. Так і жив незадоволений собою, але батьків слухався.

Одного разу мама урочисто промовила, що знайшла йому наречену. Дуже красива дівчина. Прийшла працювати до них на фірму. Вона їй так сподобалася, що вирішила тут же засватати за свого сина. По словах мами Рита не проти. Віталій навпаки, не міг спокійно сприйняти новину. Скільки ще вони будуть керувати ним, дорослим чоловіком. Але мама сказала, що їй видніше з ким Віталій буде щасливий. Одружений, чоловік прожив два роки. В них народився син Андрійко. Але щастя не було. Жили як сусіди, яким іноді немає про що поговорити.

Одного разу дружина попросила його з’їздити до її бабусі забрати деякі речі. Які вона залишила коли гостила там.
Коли їхав назад в автобусі, на наступній зупинці зайшла дівчина. Сіла біля Віталія. Слово по слову розговорилися. Чужа людина, але чоловіку захотілося розповісти про себе, відкрити душу. Він розповів, що все життя зобов’язаний батькам, перечити не наважується. Але сам не поділяє їхньої думки, тим паче коли вони вказують як йому жити. Наступного дня вони знову зустрілися. Ліля — дівчина розумна, уважна. Спочатку вони просто розмовляли, з часом почали зустрічатися. Ті зустрічі переросли в кохання. Наразі Віталій знав як добре почуваєшся, коли кохаєш.

Думав він не довго. Запропонував Риті розлучитися. Тим паче, що вона його також не кохала. Батьки змусили. Тому і жили разом.
Через два місяці одружився на Лілії. Тато з мамою довго перечили, але цього разу Віталій не поступився. Він закінчив курси по комп’ютерній технології. Знайшов роботу по цій темі. Заробітки були набагато більші. Жили у квартирі Лілії. Батьків запрошували на свята. Керувати його життям більше не дозволяв. Почувався щасливим.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу мама урочисто промовила, що знайшла йому наречену. Дуже красива дівчина. Прийшла працювати до них на фірму. Вона їй так сподобалася, що вирішила тут же засватати за свого сина