Одного разу Оксані телефонували. Розмовляв чоловік. Він запропонував дівчині незвичну роботу, за яку добре заплатить.

Оксана ніяк не могла знайти роботу. Все що вона вміла, то готувати, прибирати. Але за таку роботу платять мало. А в неї на руках донечка. У свій час чоловік, за якого дівчина збиралася заміж, залишив її вагітну. Тому про заміжжя більше не мріяла. Хотіла, щоб донечка зростала в достатку. Але де ж таку роботу знайдеш, щоб платили добре, і вдома більше бувати. Ліза зростає хворобливою дівчинкою. В дитячий садок ходить не часто, все застуда долає.

Останнім часом Оксана не завжди погоджується йти прибирати. Лізу ні з ким залишати. Якщо поблизу, то йде, якщо далеко, відмовляється. Одного разу їй телефонували. Розмовляв чоловік. Він запропонував дівчині незвичну роботу, за яку добре заплатить. Річ у тім, що до нього приїде бабуся. Коли вони розмовляли по телефону, він розповідав їй, що в нього є наречена. Говорив так тому, що бабуся весь час нагадувала про те, що пора одружуватися.

Коли назвав суму, яку заплатить, Оксана відразу погодилася. Попросила подругу приглянути за Лізою в той день, коли вона піде на ту роботу. Микола їй відразу сподобався. За одне тільки переживала дівчина, щоб не залишатися там на кілька днів. Адже Ліза в подруги тільки на один день. Микола заспокоїв. Бабуся проїздом. Посидять у кафе, і дівчина піде додому. На тому і порішили.

Вечір пройшов вдало. Оксана почувалася добре. Бабуся їй сподобалася, як і вона дівчині. Коли прийшов час прощатися, Микола не стерпів і розповів бабусі правду. Вона усміхнулася. Сказала, що здогадалася сама. Закохані так відчужено себе не ведуть. За те, що сказав правду вона не буде сердитися, але надалі краще б знайшов собі дівчину. От Оксана і справді йому підходить, але то їхнє діло.

Додому дівчина йшла під враженням вечора. Вона ні на що не надіється, але Микола гарний чоловік. Заплатив їй, як і обіцяв. По тому, як Оксана заробляє, то це місячна її зарплата. От вона й міркувала, якщо можна якось оформити своє діло, щоб надавати такі послуги грошовитим чоловікам, то жити можна.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу Оксані телефонували. Розмовляв чоловік. Він запропонував дівчині незвичну роботу, за яку добре заплатить.