Одного разу Олександр зустрів Людмилу Миколаївну. Колишня теща дуже змінилася. Вона п0старіла, посивіла, здається, що стала такою маленькою. Вони не бачилися півтора року.

Олександр з Оксаною прожили разом п’ятнадцять років. Все було як і у всіх. Зустрілися, покохали одне одного, потім побралися. Олександр думав, що живуть вони добре. Син підростає, у квартирі тихо, він не п’є, сварок немає. А виходить що ні. Сьогодні зранку дружина заявила, щоб він ішов від них.
Річ у тім, що живуть вони разом із батьками Оксани. Коли одружилися, дівчина запропонувала жити в них. Вона одна донька в батьків. Квартира дістанеться їй. Навіщо витрачати великі кошти на житло, коли можна на ті гроші жити для себе. Не приписала у квартирі його, мотивуючи тим, що більше платити комунальних. Так і жили всі роки.
На питання, чому виганяє? Відповіла: кохає іншого.
Що скажемо Тимофію? Відповіла: я вже сказала, він хлопчик дорослий, розуміє.
Чоловіку нічого не залишилося, як зібрати речі й піти звідти.

Минуло півтора року. Олександр зустрів порядну жінку. Вони живуть разом, але не розписувалися. Чоловік взяв квартиру в кредит. Жаліє, що не зробив цього раніше, виплатив би уже. Але як вийшло. Віра порядна жінка, спокійна розсудлива. Олександру з нею легко. Вона не дратується з кожної причини. З нею чоловік знайшов спокій. Одне, що засмучує жінку, в неї не може бути дітей.

Одного разу Олександр зустрів Людмилу Миколаївну. Вони не бачилися півтора року, а колишня теща дуже змінилася. Вона постаріла, посивіла, здається, що стала такою маленькою. Вони присіли на лавочці, розговорилися. Людмила Миколаївна розповіла, як живуть з новим зятем. Новий чоловік Оксани свариться зі мною з першого місяця, як переїхав жити до нас. Відчуття, ніби це його обов’язковий ритуал.  Людмила Миколаївна з чоловіком та Тимофієм виїхали жити на дачу. Там і зимували. Сьогодні приїхала дізнатися, як вони там. Оксана декілька днів не бере слухавку. Зайшла, побачила дочку, вона сиділа зажурена. Нарешті в неї відкрилися очі, на кого проміняла своє безтурботне життя. Вигнати з квартири самій несила. Викликали дільничного інспектора, щоб допоміг. Наразі Людмила Миколаївна їде забрати чоловіка та внука назад у місто.

Оксана дізналася, що Олександр живе з жінкою. Іти й просити у нього вибачення соромно. У нього інше життя. А вона залишилася без чоловіка. Син також на неї ображається. Дізналася, що він ходив до свого тата, спілкувалися. Пусто в Оксани на душі, але в тому винна вона сама.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу Олександр зустрів Людмилу Миколаївну. Колишня теща дуже змінилася. Вона п0старіла, посивіла, здається, що стала такою маленькою. Вони не бачилися півтора року.