Одного разу Оля розбудила вночі, і говорить, хочу квіточку понюхати. Яку, запитує Олексій. Відповідь: Волошки в полі.

Оля стояла перед вітриною магазина. Їй так захотілося з’їсти гранат. Але магазин закритий. А до цілодобового супермаркету далеко. Олексій сьогодні працює у нічну зміну. Нещодавно тільки поїхав. Але так хочеться. Оля телефонує чоловікові, говорить що терміново потрібно привезти їй гранат. Інакше до ранку не діждеться. Її синок в животику потребує таку їжу. Вона не винна. Оля вважає, що вона не вибаглива. Ну захотіла один раз.

Олексій розвертає машину і їде до супермаркету. Добре, що колеги по роботі співчувають йому. Знають, самі пережили, що значить дружина вагітна. Він телефонував, попередив, що затримається, і з пакетом гранат поїхав додому. Інколи йому здається, що вагітність ніколи не закінчиться. Вдень і вночі Оля постійно щось хоче. То шоколад, то лимон. Одного разу розбудила вночі, і говорить, хочу квіточку понюхати. Яку, запитує Олексій. Відповідь: Волошки в полі. Їздили серед ночі в поле, шукали волошки, нюхали.

Коли чоловік приїхав до будинку, у квартирі було темно. Він тихенько зайшов, Оля спала, поклав пакет із гранатами на столі в кухні, і поїхав на роботу. Так було всі нічні зміни. Коли приїжджав до роботи, проходило години три робочого часу. Олексій обіцяє відпрацювати години, на які затримувався. Але коли то буде, не відає. На сьогодні сподівається, що дружина спатиме до ранку, і він спокійно зможе працювати.

Коли Оля проснулася зранку, побачила в пакеті гранати. Чоловік привіз, і не збудив її. Наразі вона їх не хоче. Можливо іншим разом. Олексію про те говорити не буде, щоб не образився. Пару штук вона винесе діткам під під’їзд, пригостить. Наразі дівчина хоче твердого сиру. Це не проблема. Піде прогуляється, заодно і купить. Можливо зустріне чоловіка, який повертатиметься додому. Адже скоро повинен бути вдома.

Олексій під’їхав до будинку і побачив дружину, яка не поспішаючи йшла додому. Чоловік замилувався Олею. Така красива, тендітна, з милим животиком. Він кохає свою красуню. Зненацька Оля присіла. Чоловік побіг до неї. Коли підвів, під нею стояла калюжа. Олексій відніс дружину в машину і швиденько поїхав до пологового будинку. Через дві години йому повідомили, що народився син. Нарешті всі Олині бажання залишилися позаду. Спереду їх чекає цікаве життя з новонародженим сином.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу Оля розбудила вночі, і говорить, хочу квіточку понюхати. Яку, запитує Олексій. Відповідь: Волошки в полі.