Одного разу посеред ночі, Надя зателефонувала Вірі, і в сль03ах почала говорити, що відHесе Олексія в дитячий 6удин0к. Не витримує вона. Не знала, що прийдеться так тяжко

Віра і Надя познайомилисяколи чекали своєї черги на приймання до лікаряВиявляється в обох їх вагітність однакового термінуВони завжди зустрічаються біля дверей кабінетуА сьогодні вперше розмовлялиЖивуть вони поручв сусідніх будинкахТакий збіг обставин їм приємнийадже ходити будуть разом до лікаряі гуляти також. Вони розповіли кожна про себеВіра одруженачоловік працюєГроші заробляє непоганіале часті відрядження не подобаються дівчиніОдне заспокоюєчоловік обіцяєякщо піде на підвищеннято їздити потім не буде.

Надя говоритьщо розповідати їй нема про щоКоханийколи дізнався що вона вагітнакинув їїі більше не зявлявсяДе вінщо з нимвона не знаєВагітність переривати навіть і не думалаЦе буде тільки її дитинаТак і здружилисяКоли прийшов часв пологовий будинок Віра потрапила першою. Надю привезли через два дніВони сміялисянавіть народжувати їм разомВіра народила дівчинкуназвали ВеронікоюТак захотів чоловікУ Наді народився синокназвала Олексійна честь свого дідусяНаразі гуляли з колясками разомїм є про що розмовляти.

Одного разу посеред ночіНадя зателефонувала Віріі в сльозах почала говоритищо віднесе Олексія в дитячий будинокНе витримує вонаНе зналащо прийдеться так тяжкоХлопчик ночами майже не спитьДопомагати нема комуі не хоче Надя бути мамоюНе її цеВіраколи почула розповідь подругине могла в це повіритиадже увечері вони були на прогулянціі все було добреНадю вона заспокоювалащо все буде добрето лише нервиНа ранок вона прийде в себеЗранку Віра пішла до подругипоки чоловік був домащоб переконатисящо все добреНадя стояла вдягненасповивала малогощоб віднести в дитячий будинокВсетаки не передумаласказала Віра.

Вона забрала в неї з рук хлопчикаі сказалащо він буде в нихпоки Надя заспокоїтьсяі пішла додомуЧоловік Віри віднісся з деяким подивом на вчинок дружиниале не заперечував.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу посеред ночі, Надя зателефонувала Вірі, і в сль03ах почала говорити, що відHесе Олексія в дитячий 6удин0к. Не витримує вона. Не знала, що прийдеться так тяжко