Одного разу сестра запропонувала, щоб я написала відмову, а вона виплатить мені мою долю. На запитання, скільки коштує моя доля? Вона назвала смішну ціну, за яку я не те, що квартиру, навіть четверту частину квартири не зможу купити.

З Танею ми виросли в сім’ї, де не було сварок. Наші батьки кохали один одного і ми з сестрою вважали такі відносини нормою життя. Так вийшло, що я, менша від Тані, заміж вийшла першою. Питання де жити, батьки з двох сторін вирішували без нас молодих. Вони вирішили скинутись порівну, і купити нам однокімнатну квартиру. Звичайно ми з майбутнім чоловіком раділи такій новині, жити окремо. З роками в нас народились двоє діток, Михайлик, через два роки, Катруся. Наразі в однокімнатній квартирі стало тісно. Про те, щоб купити нове житло, в нас не було й мови. Чоловік заробляв не дуже багато. На життя хватало, а заощадити не могли.

Таня вийшла заміж, і залишилась жити з батьками. Будинок великий, тому відокремлюватись не збиралися. Народився син Іванко. Тато з мамою раділи, що на старості не залишились одні. Адже здоров’я слабшає. Якось тихо пішли з життя, спочатку мама, через півроку тато. Коли Таня зібралася переоформити будинок на себе, виявилося, що тато склав заповіт. В ньому говорилося, що будинок заповів на обох, мене і Таню. Сестра від такої новини образилась. Адже вона наглядала за батьками до останньої хвилини їхнього життя. І потім мені купили квартиру, тому будинок повинен належати їй. Я не згодна з нею, адже вони й мої батьки, я їх люблю і пам’ятаю, то правильно тато зробив, що заповів на двох. Квартиру, якщо Таня пам’ятає, купили на половину зі сватами. Наразі в нас двоє діток, і нам тісно в ній.

Я запропонувала сестрі продати будинок, і розділити гроші на двох. Але вона не погоджується. Пропонує, щоб я взагалі відмовилася від спадку. Сварки між нами не припинялися. Знайти вихід з положення ми не змогли. Забули, в якій дружній сім’ї жили. Наразі одна про одну доброго слова не сказали. Якщо я пропоную якийсь вихід, Таня не погоджується, і навпаки. Півроку ми сварилися. Потім перестали розмовляти зовсім.  Сестра і надалі жила в будинку. Я була на прийманні у юриста, шукала, як вийти з положення, в яке потрапили з Танею. Але те, що пропонує юрист, не влаштовує мене, і навпаки, якщо я згодна, сестра проти.

Одного разу сестра запропонувала, щоб я написала відмову, а вона виплатить мені мою долю. На запитання, скільки коштує моя доля? Вона назвала смішну ціну, за яку я не те, що квартиру, навіть четверту частину квартири не зможу купити. Врешті решт будинок оформили на двох, і через те, що вони живуть в будинку, мені повинні сплачувати за проживання на моїй половині. Мені ж сестра запропонувала сплачувати комунальні платежі на половину, тому що будинок на двох.

Тяжба між нами тягнеться не один рік. Ми, з рідних і дружних сестер, перетворилися на перших ворогів. Я своєю сім’єю і надалі живемо в однокімнатній квартирі, планувати не можемо нічого. Скільки протягнеться ще наша сварка невідомо, але поступатися я не буду. Те ж саме говорить і Таня.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу сестра запропонувала, щоб я написала відмову, а вона виплатить мені мою долю. На запитання, скільки коштує моя доля? Вона назвала смішну ціну, за яку я не те, що квартиру, навіть четверту частину квартири не зможу купити.