Доня не приїжджала вже три роки. Коли дівчина з синами з’явилася на порозі квартири, Катя дивувалася, навіщо брати з собою так багато речей. Адже приїхали ненадовго. На її здивування, Олеся відповіла, що приїхала на завжди

Володимир недавно одружився. Живуть на найманій квартирі. Батьки чоловіка обіцяли купити їм квартиру. Тому молодята чекають, поки тато й мама повідомлять, що можна шукати яку вони бажають. Його дружина Катя, при надії. Вони встигли повідомити батьків чоловіка. Адже така подія повинна прискорити купівлю довгоочікуваної квартири. Тому, коли увечері телефонувала мама Володі, вони з Катею разом слухали, що вона скаже.

Тетяна Петрівна була в розпачі. Вона повідомила, що тато щойно помер. Сказав, що йому погано, Тетяна Петрівна викликала швидку допомогу, але було вже пізно, він не дихав. Така біда настигла. Володя з Катею як могли, заспокоювали жінку. Але хіба можна спокійно перенести таке горе. Тому після похорону, мама запросила їх жити з нею у квартирі. Вона говорила, що Олеся, її старша донька, живе в іншому місті. Квартиру їй купили, а батьківська квартира залишиться сину.

Володимир з Катею подумали, і вирішили, що так правильно буде. Олесі купили трикімнатну, і в батьків трикімнатна. Чоловік поговорив із сестрою, адже наразі вона також приїхала провести тата в останню дорогу. Олеся не проти, претензій не матиме. Вона може навіть зараз написати відмову від квартири. Але за проблемами, які виникли після похорону, не стали поки що цього робити. Коли мама почула їхню розмову, знову плакала.

Говорять час лікує. Тому Тетяною Петрівною дуже опікувалися син і невістка. Вони вже переїхали до неї. Не залишили одну. Невдовзі народився хлопчик у Каті. Клопоту додалося. Тетяна Петрівна поруч із внуком стала спокійнішою. Вона допомагала Каті з малюком. Життя налагоджувалося. Коли Максимку виповнилося півтора року, народилася дівчинка Кіра. Бабусі в гору ніколи було глянути. Адже жили добре, з Катею найкращі подруги. Дівчина завжди радиться з Тетяною Петрівною.

Одного разу телефонувала Олеся, повідомила, що їде додому. Всі зраділи, а особливо мама. Адже доня не приїжджала вже три роки. Коли дівчина з синами з’явилася на порозі квартири, Катя дивувалася, навіщо брати з собою так багато речей. Адже приїхали ненадовго. На її здивування, Олеся відповіла, що приїхала на завжди. Пізніше, коли сіли за стіл розповіла, що розлучається з чоловіком.

Виявляється її Юрій давно зраджує з іншою. Коли Олеся намагалася вигнати його зі своєї квартири, він розсміявся їй прямо в обличчя. Він встиг переписати квартиру на себе. Коли в нього були проблеми по бізнесу, Юрій попросив дружину, щоб підписала доручення на квартиру. Мов братиме кредит, і квартиру як під заставу. Але потім все владналося. В той час чоловік і переписав квартиру на себе. Наразі вигнав її з дому.
Володимир запитав, де вона збирається жити. Відповідь його здивувала.
З вами житимемо в маминій квартирі. Адже моя частка також тут є?
– Ти ж обіцяла написати відмову, – промовив брат.
– Наразі мені немає де жити. Тому я маю повне право знаходитися тут, або купіть мені квартиру.

Від тих пір у квартирі немає спокою. Сини Олесі кричать бігають, коли маленькі дітки Володимира лягають вдень спати. Мама мовчить. Їй шкода обох дітей. Грошей на купівлю квартири немає. Володимир і Катя не довго терпіли, з’їхали на найману квартиру. З мамою і сестрою не спілкуються.
Як ви вважаєте, хто правий в такій ситуації?

Оцініть статтю
Дюшес
Доня не приїжджала вже три роки. Коли дівчина з синами з’явилася на порозі квартири, Катя дивувалася, навіщо брати з собою так багато речей. Адже приїхали ненадовго. На її здивування, Олеся відповіла, що приїхала на завжди