Одного разу увечері Олеся призналася Роману, що має коханця, і хоче розлучення. Їхній шлюб давно тільки видимість. А вона, жінка ще нічого, хоче романтики. Від таких слів чоловік остовпів. Він звик, що дружина завжди щось придумає, але розлучення.

Олеся і Роман мали свій бізнес. Вірніше бізнесом займалася дружина, Роман по господарству, ходив на роботу. У фірмі дружини навідріз відмовився працювати. Говорив, що швидко набриднуть одне одному.

Все почалося з того, що молоді люди, повні надії й впевненості у своїх силах, після закінчення інституту вирішили відкрити свій бізнес. Грошей не було. Але було двоє чарівних діток. Дружина вся в ідеях нового проєкту, і де взяти кошти на нього. Так сталося, що дітьми опікувався Роман. Згодом став для них і татом і мамою. Олеся додому з’являлася пізно увечері, розповідаючи, що вдалося зробити того дня.

В батьків попросили дозволу продати квартиру бабусі, якої на той час вже не було на світі. Тато з мамою не розуміли, навіщо так робити. Живуть на найманій квартирі. Перейшли б і жили спокійно. Але Олеся настоювала, що вона зуміє розкрутити бізнес, і потім у них буде і квартира, і машина. Довго прийшлося умовляти батьків, зрештою вони погодилися. На крайній випадок будуть жити з ними, якщо нічого не вийде. Дочка настоює, а вона в них уперта, не те що Роман. І що вона в ньому знайшла? Сидить няньчиться з дітьми. Йшов би працювати, найняли няню. Але чоловік категорично проти, щоб біля його дітей була чужа людина.

Минали роки, діти підростали. У Олесі бізнес пішов угору. Давно купили розкішний будинок, є дві машини. Наразі діти навчаються в престижному інституті. Роман як завжди по господарству справляється сам. Дружина не пам’ятає, як це стояти біля плити, чи прибирати приміщення. Вона приходить додому відпочивати. До речі з кожним днем все пізніше і пізніше. Чоловік давно звик, що вони живуть кожен своїм життям. Навіть у відпустку перестали їздити разом. Коли чоловік пропонує, їй завжди немає коли та навпаки.

Олеся, дивлячись на свого чоловіка, розуміє, що то вже не той красень, в якого закохалася в студентські роки. Наразі розповнів, видно округлий животик. От Ярослав, чоловік мрії. А як в’ється навкруги неї. В них уже тісні стосунки. Наразі Олеся подумує піти від чоловіка. Їх разом нічого не тримає. Бізнес її. Вона тягне на собі тягар, щоб в оселі був достаток. Правда бентежить те, що Ярослав менший від неї на тринадцять років. Вона вже приписалася в салонах краси, щоб виглядіти гідно. Але чи надовго це?

Одного разу увечері Олеся призналася Роману, що має коханця, і хоче розлучення. Їхній шлюб давно тільки видимість. А вона, жінка ще нічого, хоче романтики. Від таких слів чоловік остовпів. Він звик, що дружина завжди щось придумає, але розлучення. А діти? Олеся відповіла, щоб за дітей не переймався. Тим більше, що вона всіх забезпечує. А він тільки сидить у неї на шиї.

Після тих слів Роман пішов. Боліла душа від образи. Почав пити. Але зрозумів, що то не вихід. Наразі винаймає квартиру, працює, спілкується з дітьми. Вони й розповіли в яку халепу вскочила мама зі своїм молодим коханцем.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу увечері Олеся призналася Роману, що має коханця, і хоче розлучення. Їхній шлюб давно тільки видимість. А вона, жінка ще нічого, хоче романтики. Від таких слів чоловік остовпів. Він звик, що дружина завжди щось придумає, але розлучення.