Одного разу Віктор запропонував зробити ремонт у квартирі. Дружина змовчала, тільки взяла телефон і пішла на кухню. Коли Віктор зайшов за нею вслід, Валентина розмовляла по телефону. З розмови чоловік зрозумів, що дівчина розповідає своїй мамі про те, що Віктор запропонував зробити ремонт. Чоловіку не сподобалося

Віктор із Валентиною познайомилися рік тому. Дівчина гарна, весела, подобалася чоловіку. Нещодавно познайомилися з батьками Валентини. Вони справили добре враження. Тато її дуже розумний чоловік. Він багато чого порекомендував йому зробити, і виявилося, що він правий. До його порад наразі Віктор прислухається завжди.

Недавно вони святкували своє весілля. Жити вирішили у квартирі Валентини, а Вікторову будуть здавати квартирантам. Спочатку все йшло добре. З Валентиною радилися по всіх питаннях. Одного разу Віктор запропонував зробити ремонт у квартирі. Адже шпалери старі, де інде відірвалися. Меблі старі, також замінити потрібно. Наша квартира повинна бути затишною, додав чоловік. Дружина змовчала, тільки взяла телефон і пішла на кухню. Коли Віктор зайшов за нею вслід, Валентина розмовляла по телефону. З розмови чоловік зрозумів, що дівчина розповідає своїй мамі про те, що Віктор запропонував зробити ремонт. Чоловіку не сподобалося, що дружина відразу розповідає своїй матері про їхні плани. Він сказав їй про це.

Через декілька хвилин теща вже телефонувала Віктору, і відразу почала пояснювати, що він не має права вирішувати, що робити у квартирі. Квартира Валентини, в ній все ще хороше. Не треба витрачати гроші куди попало. Якщо є залишок грошей, то щоб віддали їй на зберігання. Від таких слів чоловік не відразу знайшов що сказати.

Наступного разу, коли Віктор запропонував дружині на вихідні поїхати на відпочинок, вона знову телефонувала своїй мамі. Чоловік зупинив її й сказав, якщо хочеш жити зі мною, то радимося тільки вдвох. При чому тут твоя мама? Ми самі повинні вирішувати що і як нам робити. Але Валентина не послухалася, знову розповіла все про що вони розмовляли. Через п’ять хвилин теща вже телефонувала Віктору. Вона кричала на зятя. Говорячи, що без її рішення вони нічого робити не будуть. Це не його квартира, і дочка завжди слухатиме тільки її. Чути таке кожного разу не подобалося.

Розмови з Валентиною ні до чого не привели. Вона говорила, що вчиняє правильно, що мама поганого не порекомендує. Віктор зателефонував тату дружини, щоб розповісти йому всю ситуацію, яка склалася. Михайло Сергійович тільки зітхав. Він сам був в такій ситуації, коли були молодими. Тільки коли бабуся Валентини занедужала, його дружина нарешті перестала питатися про все у своєї мами. Таке життя зовсім не подобалося чоловіку. Він не збирається чекати, коли Валентина нарешті одумається.

Після серйозної розмови з дружиною, Віктор зібрав речі й пішов. Спочатку жив у товариша, поки квартиранти знайшли собі інше житло. Валентина декілька разів приходила, умовляла одуматися. Вона справді не розуміла, що не подобається чоловіку. Адже то мама. Її рішення завжди правильне. Навіщо розлучатися. Після таких перемовин Віктор зрозумів, що нічого не зміниться. Через деякий час подав на розлучення.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу Віктор запропонував зробити ремонт у квартирі. Дружина змовчала, тільки взяла телефон і пішла на кухню. Коли Віктор зайшов за нею вслід, Валентина розмовляла по телефону. З розмови чоловік зрозумів, що дівчина розповідає своїй мамі про те, що Віктор запропонував зробити ремонт. Чоловіку не сподобалося