Одного разу Віталій пожалівся своєму другу, що не може знаходитися в сім’ї, коли діти дружини вдома.

Віталій одружився з дівчиною, в якої є двоє дітей від першого шлюбу. Батьки відмовляли від такого кроку, але чоловік кохав Анну. Тому відмовлятися від неї не збирався. Вважав, що і її діток полюбить. Коли до одруження він приходив до них у гості, вони такі милі, що Віталій вирішив, одружуюсь. Ставлення до нього хороше, з хлопчиками знайде спільну мову. Тим паче Анна завіряла, що сини слухняні, з ними можна домовитися.

Після одруження життя в них ніяк не налагоджувалося. У Анни постійно на першому місці сини. Віталій завжди сам собі готував вечерю, тому що дружина займалася дітьми. То гуляти з ними, годувати, книги читає. І так весь вечір. На Віталія в неї часу не залишається. Гарні відносини тільки в ті дні, коли хлопчиків бере до себе їхній тато. Тоді всю свою увагу Анна приділяє своєму чоловіку. Віталію здавалося, що якби вони залишилися жити зі своїм татом, у них з Анною все було б гаразд.

Але після вихідних хлопчики поверталися до мами. Тому знову починалося все те саме. Одного разу Віталій пожалівся своєму другу, що не може знаходитися там, коли діти вдома. Друг здивовано подивився на нього, і промовив:- Але це ж діти. Їм багато уваги приділяти потрібно. Анна у тебе хороша мама. Коли в вас буде спільна дитина, тільки тоді ти зрозумієш, що таке діти. Наразі постарайся здружитися з хлопчиками. Враз тобі стане легше.

Простіше сказати, ніж зробити. Як з ними здружитися? Віталій поговорив із дружиною, щоб допомогла йому потоваришувати з хлопчиками. Адже вона краще знає до них підхід. Анна пожвавилася. Вона запропонувала разом піти погуляти. Вони кожен вечір ходять, нехай іде з ними. Прогулянка зблизила дітей із чоловіком. Вони разом бігали жартували. Додому прийшли веселі. Увечері хлопчики просили, щоб дядя Віталій читав їм книгу.

Кожен вечір проходив в спільних прогулянках, розмовах. Нарешті чоловік зрозумів, як приємно, коли тебе обожнюють. А хлопчики й справді брали приклад з нього. Навіть розмовляти намагалися так, як він. А нещодавно дружина повідомила за вечерею, що скоро їхня сім’я стане більшою на ще одного братика чи сестричку. Хлопчики плескали в долоні, Віталій обійняв Анну. Як же він їх любить.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу Віталій пожалівся своєму другу, що не може знаходитися в сім’ї, коли діти дружини вдома.