Одного разу вранці Даші зробилось погано, чоловікові нічого не сказала, а сама швиденько пішла до лікаря. Все вийшло, вагітна. Приготувала святкову вечерю і чекала Антона

Даша й Антон одружені вже п’ять років. Із самого початку планували дитинку, але в них ніяк не виходило народити лялечку. З кожним роком все більше приходило розчарування, але подружжя все-таки сподівались, що мрія їхня здійсниться.

Одного разу вранці Даші зробилось погано, чоловікові нічого не сказала, а сама швиденько пішла до лікаря. Все вийшло, вагітна. Приготувала святкову вечерю і чекала Антона. Але він затримувався, прийшов пізно. Дружина так і не встигла йому сказати про вагітність, а зранку Антон повідомив, що в нього інша, зібрав свої речі, і пішов.

Даші так було погано, але думаючи, що в неї зароджується нове життя, взяла себе в руки. Дуже тяжко було на душі, але надалі прийдеться жити без Антона, тому треба привикати. Подруги, коли дізналися, як вчинив її чоловік, не кинули Дашу одну. Вони постійно, по черзі ночували в неї, водили до лікаря, на прогулянки. Даша бачила які в неї подруги, тому вагітність більше не лякала, знала що її не залишать одну, завжди підтримають і допоможуть.

Перед пологами в неї у квартирі вже була відремонтована кімната для малюка, там стояло ліжечко, коляска і всі необхідні речі, які потрібні із самого початку при народженні. Все це вона мала завдяки подругам. Коли після народження синочка, біля пологового будинку її зустрічала весела, галаслива компанія подруг зі святковими кульками, Даша зрозуміла, що підтримка завжди в неї є, і вона щаслива.

Але колишньому чоловікові так і не сказала, що в нього народився син, тому що вона його більше не бачила і ніколи не хотіла бачити у їхньому з сином житті.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу вранці Даші зробилось погано, чоловікові нічого не сказала, а сама швиденько пішла до лікаря. Все вийшло, вагітна. Приготувала святкову вечерю і чекала Антона