Максим був здивований, що Оксана не відвернулася, коли дізналася, що він має сина.

Скільки себе пам’ятає Максим, йому не везе з дівчатами. В школі вони не звертали на нього уваги. Коли вчився в інституті, познайомився з Жанною. Думав, що на все життя, але коли народився син Тимофій, дівчина пішла від нього. Максим виховує сина один. Допомагає мама. З дівчатами знайомитися не намагається. Як тільки взнають, що в нього є син, відразу зникають з поля зору. Мама намагається його знайомити з дочками своїх подруг. Але Максиму то нецікаво. Іноді щоб не ображати маму йде з нею на звані обіди, але не більше. Продовжень не буває. Тому чоловік сприймає мамині спроби як щось звичайне. Щоб мама мала надію що одного разу вона все ж таки знайде дівчину, яка сподобається її сину. Так і вийшло.

Одного вечора, коли мама попередила, що вони йдуть на вечерю до чергової подруги, Максим лише посміхнувся, але перечити не став. За столом сиділа дівчина, на яку чоловік лише глянув і не зміг відвести очей. В ній йому подобалося все, зачіска, усмішка, як говорить, як одягнена. Вечір пролетів неначе за одну мить. Цікаві розмови заволоділи уявою Максима. В голові тільки й крутилося, як не налякати Оксану якимсь необачним словом чи жестом. Коли прощалися, домовилися зустрітися на другий день.

Вечора Максим чекав, як ніколи в житті. Купив квіти, коробку цукерок і немов на крилах полетів на побачення. Побачення пройшло добре. Оксана виявилася цікавою, дотепною дівчиною. Розповіла що навчання закінчила, шукає роботу. Хоче залишитися у своєму місті, але якщо не знайде, буде їхати в інше місто.

Наступного дня Максим запропонував зустрітися в парку біля атракціонів. Такий вибір здивував Оксану, але вона погодилася. Чоловік вирішив, що прийде з сином. Дуже сподобалася йому Оксана, тому хоче вирішити питання з самого початку. Якщо не злякається, то зустрічатимуться, якщо ні, то він буде менше перейматися, що в них нічого не склалося. Тимофій зрадів татовій пропозиції покататися на атракціонах. Хлопчику шостий рік ішов. Тому такі забави його радували. Коли прийшла Оксана, Максим із сином вже чекали її. Дівчина привіталася і заговорила з Тимофієм. Максим був приємно здивований, що Оксана не відвернулася, коли дізналася, що він має сина.

Вечір провели добре. Хлопчику сподобалася тьотя Оксана, і він просив її піти до них додому разом. Всі засміялися. Максим вперше мав надію, що в нього буде майбутнє з цією дорогою для нього дівчиною. Інколи він відчував сором за те що не попередив тоді Оксану і прийшов із сином. Але згодом зрозумів, що, мабуть, так і треба робити.

Вже рік, як вони живуть разом. Тимофій називає дівчину мамою. Максим кохає Оксану. Не уявляє, що якби тоді відмовив мамі, і не пішов на звану вечерю. Живуть окремо. Мама часто провідує їх. Недавно вони повідомили приємну новину. Скоро у Тимофія з’явиться сестричка.

Оцініть статтю
Дюшес
Максим був здивований, що Оксана не відвернулася, коли дізналася, що він має сина.