Одного вечора у двері подзвонили. На порозі стояла молода дівчина. Вона заглядала у квартиру через плече Варі. На запитання Варі, що їй потрібно? Відповіла, поклич Богдана. Коли чоловік підійшов до дверей, молода дівчина почала кричати, що не буде виховувати одна дочку, адже то і його дитина.

Варя навіть не підозрювала до чого приведе її зустріч із Богданом. Вони познайомилися на вечоринці у друзів. Чоловік гарної зовнішності, спортивної статури відразу привернув увагу чорноокої красуні Варі. Познайомилися вони під кінець вечора, і від друзів вийшли разом. У дівчини прекрасний настрій. Тому вона весело щебетала, розповідаючи всякі історії. Богдан більше слухав ніж говорив. Такий стриманий, ввічливий хлопець сподобався Варі. Коли Богдан запропонував зустрітися знову, погодилася.

Подруги заздрили дівчині, такий гарний хлопець зустрічається з нею. Дівчина весело відповідала: зустрінете і ви своїх хлопців.
Варя на сьомому небі від щастя. Сьогодні Богдан просив вийти за нього заміж. Дівчина рада, хотіла кинутися йому на шию, але задля годиться відповіла, що подумає. Після весілля молоді почали жити у квартирі Богдана. Варя з села, тому достатку великого батьки не мають, і квартиру купити не можуть. Чоловікові житлова площа дісталася від дідуся. Він залишив квартиру онуку, а сам переїхав на дачу. Зимою в ній можна жити, ближче до природи, говорить дідусь.

Через рік сім’я святкувала появу сина Влада. Богдан гордився, що перший народився хлопчик, йому помічник. Допомагав Варі в усьому, грався з малим, вночі колихали по черзі. Влад неспокійний маленький, тому одна дівчина справитися не могла. Час спливав, син підріс. Він вже набагато спокійніший, багато чого розуміє. Якось так сталося, що в цей час Богдан віддалився від сім’ї. Спочатку Варя думала, що робота забирає весь час. Адже з деяких пір чоловік почав приносити більшу зарплату. Тому дружина не стала допитуватися, чому приходить пізно додому.

Минув рік. Одного вечора у двері подзвонили. На порозі стояла молода дівчина. Вона заглядала у квартиру через плече Варі. На запитання Варі, що їй потрібно? Відповіла, поклич Богдана. Коли чоловік підійшов до дверей, молода дівчина почала кричати, що не буде виховувати одна дочку, адже то і його дитина. Тому дає йому місяць строку подумати, потім звернеться до суду. Варя від такої новини оторопіла. Які діти? Коли за дівчиною закрилися двері, дружина запитала, що то було. Спочатку Богдан заперечував, але згодом розповів, що була в нього інтрижка зі Світланою. Але то було лише один раз. Він не вірить, що вона народила дочку від нього.

Варя не йняла віри, що її коханий зрадить таким банальним способом. Вона почала збирати речі свої та сина. Богдан став на коліна, просив вибачити його, такого більше не повториться. Але слова його не доходили до слуху Варі. В голові крутилося, куди піти? Надворі пізній вечір, в село не поїдеш. Подруги живуть далеко, автобус уже не ходить. А вона з малим сином. Довго умовляв Богдан залишитися хоча б до ранку. Нарешті Варя погодилася, але спати з сином будуть в іншій кімнаті.

В такому стані минув місяць. Варя не поїхала до мами в село. На другий день захворів Влад, тому викликали лікаря, потім лікування. З Богданом жили як сусіди, розмовляли тільки про сина. Інших тем не чіпали. Світлана добивалася аліментів від Богдана. Нещодавно подала в суд. Але він не приходив на слухання. Тому призначили сплачувати аліменти. Богдан не хотів погоджуватися. Чомусь йому здавалося, що він не має відношення до народженої дівчинки. Один його приятель запропонував зробити тест ДНК. Тоді дізнається чи його дочка, чи ні.

Тяжба тривала ще пів року. Світлана повсякчас намагалася не довести діло до того, щоб робили тест. Але суд присудив інше. На останньому засіданні суду, оголосили результати тесту. Виявляється Богдан не є батьком тієї дівчинки. Нарешті його залишить в покої Світлана. А Варя? Вона не знала тішитися тим чи плакати. Її мучило те, що чоловік зрадив, як довірятиме надалі. Вона розуміла, що Влад любить тата і розлучати їх не бажала.

Минуло немало часу, поки Варя знову повірила Богдану, який запам’ятав урок, як ходити наліво.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного вечора у двері подзвонили. На порозі стояла молода дівчина. Вона заглядала у квартиру через плече Варі. На запитання Варі, що їй потрібно? Відповіла, поклич Богдана. Коли чоловік підійшов до дверей, молода дівчина почала кричати, що не буде виховувати одна дочку, адже то і його дитина.