Одного разу привезли дві породіллі. Одна з них народила дівчинку, друга через годину народила хлопчика. Згодом виявилося, що вони рідні сестри.

Оксана з Дмитром одружені п’ять років. Спочатку планували жити для себе, потім думати про дітей. Дмитро працював на будівництві, Оксана акушером в пологовому будинку. Коли пройшло шість років, дівчина почала задумуватися, чому в них немає дітей. Вирішила пройти обстеження, не говорячи чоловіку.

Результати засмутили дівчину. Виявляється вона не може мати дітей. Увечері відразу розповіла чоловіку. Адже він не повинен страждати разом із нею. Дмитро навпаки, сказав, що не залишить дружину. Тому розмови на цю тему більше вести не будуть. Оксана важко переживала новини. Треба ж такому, вибрала професію допомагати приходити в цей світ діткам, а сама не може народити. Згодом біль проходила, залишилася пустота, і розуміння того, що рано чи пізно, Дмитро від неї піде.

Одного разу привезли дві породіллі. Одна з них народила дівчинку, друга через годину народила хлопчика. Згодом виявилося, що вони рідні сестри. Батьки їхні не знають, що стали бабусею і дідусем. На другий день обидві дівчат написали відмови. Такого в пологовому ще не було. Але після відмови дівчата втекли з пологового.

Вдома Оксана розповіла чоловіку про двох немовлят відмовників, і що це єдиний їхній шанс мати дітей. Дмитро відразу погодився, син і дочка, гаразд. Місяць пішов на те, щоб оформити всі документи. І ось чоловік зустрічає щасливу дружину біля пологового будинку з двома конвертами. Всі друзі вірили, що близнят народила Оксана, так схожі на неї вони.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного разу привезли дві породіллі. Одна з них народила дівчинку, друга через годину народила хлопчика. Згодом виявилося, що вони рідні сестри.