«Олег був доволі привабливим мужчиною. Хоч на десять років молодшим за мене. І я вийшла заміж»

Він був молодий і красивий, елегантним і спортивної тілобудови. Звали його Олег. Увірвався Олег в моє життя всього лиш за пів року наполегливих залицянь.  

А було все так. Зізнаюся, що в мене завжди було багато залицяльників. Однак я не поспішала комусь надавати перевагу. Жила звичним життям. Бігала щодня на роботу. От тут я і попалася в сіті своїх почуттів.

Олег був доволі привабливим мужчиною. Хоч на десять років молодшим за мене. На початку його залицянь за мною я не особливо надавала знакам уваги з його сторони великого значення. Вважала хлопця навіть таким собі ловеласом.

Але Олег не відступав. Таке враження, що навпаки ще більше почав роздавати мені компліменти, часто дарував квіти, проводив додому. І я здалася. Наші стосунки були чудові. Мені багато дівчат заздрили. За пів року зустрічей ми одружилися.

Я завагітніла і народила маленьку донечку Софію. Саме з того моменту почали руйнуватися наші стосунки. Олег почав докоряти мені, що я не готую, як до того, смачних страв, не печу тортів. Потім він почав вказувати на недоліки моєї фігури – вагітність все-таки далася взнаки, і я не могла швидко повернутися до попереднього стану.

Він зовсім не приділяв уваги Софійці, що болісно ранило мене. Вона була наче не його. Олега навіть дратував її плач.

Спочатку думала, що все налагодиться. Він надто ще молодий для ролі батька. Але з кожним днем наше спільне життя ставало нестерпнішим.  І я здалася, сказала – роби, що хочеш, але я заслуговую іншого ставлення до себе. Він у цей день був трохи п’яним, тому не стримував себе.

Дізналася, що він не проти розлучитися, оскільки в нього є молода і красива дівчина. Я не заперечувала, хоч і для мене був дуже болючим такий крок, оскільки і далі любила Олега. Сподівалася, що він одумається, і в нас все буде так, як до того.

Можливо, моя історія послужить для декого уроком і не дасть зробити такої помилки, яку зробила я свого часу.

Оцініть статтю
Дюшес
«Олег був доволі привабливим мужчиною. Хоч на десять років молодшим за мене. І я вийшла заміж»