Олег побіг на звуки, і побачив, як два п’яHі пар у6ки приста Bали д0 дівчини

Син Віталія і Людмили, Олег, ріс хворобливим хлопчиком. Маленький, худорлявий. В школі його дражнили, кривдили. З кого насміхалася дітвора, то це з Олега. Хлопчик сором’язливий, тому відсіч дати не може. Одного разу на його очах, хлопці старші на два роки почали приставати до Ніни, однокласниці Олега. Сам не помітив, як став перед Ніною Олег, закриваючи її від кривдників. Ті ще більше розсміялися. Цей малюк? Та що він зробить проти них? Тим часом дівчинка зуміла втекти, і розповіла вчителю, про те, що хлопці напали на Олега, який її захищав від них.

Коли вчитель появився в коридорі, старшокласники побігли у свій клас, розуміючи, що їх запросять до директора з поясненням їхнього вчинку. Олег стояв посеред коридору, навкруги розкидані його зошити й підручники. На хлопцю розірваний піджак, але вигляд мав переможця. Адже Ніна не постраждала від тих нахаб. Від тих пір, Олег і Ніна сиділи за одною партою. В класі дівчина взяла шефство над Олегом, і більше ніхто не смів його ображати.

Учитель фізкультури, після тієї події, запропонував хлопцю ходити на секцію боксу. Олег зрадів такій пропозиції, і коли розповів дома, батьки підтримали його бажання. Через три роки, в десятому класі, Олега не впізнати. Високий, широкоплечий, впевнений у собі. Наразі дівчата не зводили з нього очей, але хлопцю до них байдуже. Ніна, його мрія і кохана дівчина. Вони ходили за руки, Олег проводжав її додому, але ніяк не міг підібрати слова, щоб виразити свої почуття до Ніни.

Одного разу, пізно ввечері, йдучи додому після занять боксом при вході в парк, хлопець почув крик. Просили допомоги. Олег побіг на звуки, і побачив, як два п’яні парубки приставали до дівчини. Розкидав він їх як кошенят. Вони не зрозуміли, звідки взявся хлопець, адже навкруги людей не було. Проте не забули бистренько розчинитися в темряві.

Коли Олег повернувся до дівчини, щоб запитати чи не постраждала вона від покидьків? На нього переляканими очима дивилася Ніна. Він почав розпитувати, чому вона так пізно ходить одна? Дівчина розповіла, що йде з лікарні, мама захворіла, і вона відносила їй ліки. Через парк пішла, тому що коротша дорога. Потім добавила, що він її захистив вдруге. Повільно, взявшись за руки, Олег пішов проводжати Ніну додому.

Оцініть статтю
Дюшес
Олег побіг на звуки, і побачив, як два п’яHі пар у6ки приста Bали д0 дівчини