Тесть переконав мене що жити з дружиною, яка зраджує, не найгірший варіант. Так і живемо.

Олександру завжди не щастило з дівчатами. В десятому класі він закохався в однокласницю Юлю. Запрошував на побачення, а вона посміялася з нього і пішла на побачення з його другом Олегом. Коли вступив до інституту, сподобалася дівчина Інна. Довго придивлявся до неї Олександр.

Нарешті насмілився запросити. Вона погодилась. Їхнім побаченням прийшов кінець через місяць, коли побачив Інну разом зі своїм кращим другом. Відбулася бійка, де Олександр добряче побив приятеля.

Перед закінченням інституту познайомився з Танею. Добра спокійна дівчина. Зустрічалися пів року. І знову не щастить Олександру. Одного разу побачив її з іншим. Коли запитав, чому вона з ним так поступила? Почув відповідь, що не в її смаку. Відтоді вирішив, більше ніяких побачень. Якщо з ним щось не так, то не буде більше випробовувати долю.

З Віталіною Олександр познайомився випадково. Йшов по тротуару. Назустріч дівчина. Якраз біля Олександра підвернула ногу. Чоловік підтримав, щоб не впала. Потім допоміг дійти до машини. Відвіз у лікарню. Так і познайомилися. Почали зустрічатися. Олександр ні на що не надіявся. Бачить, дівчина не проти з ним бачитися, а йому вона сподобалася. Згодом виявилося, що Віталіна із заможної родини, одна в батьків. Тато з мамою вибір доньки схвалили, гарний хлопець.

Святкували весілля. Через рік народився син, ще через два роки, другий син. Добре жили, Олександр радів, що нарешті щастя усміхнулося йому. Та незабаром дізнався, що Віталіна зраджує йому. Знову теж саме, зрада. Пішов до тата дружини повідомити, що розлучається з його дочкою. Той уважно вислухав, не перебиваючи:
– А що тебе не влаштовує? Працюєш, отримуєш копійки, а живеш як пан. Все в тебе є. Діти доглянуті, не потрібно ламати голову з ким залишити, за що купити. Няні завжди поруч. Ти ні в чому собі не відмовляєш. Хочеш машину, будь ласка. Хочеш на відпочинок, без перешкод. Якщо розлучишся з моєю дочкою, нічого цього не буде. Житимеш від зарплати до зарплати. Ще й синів своїх не побачиш більше ніколи. У Віталіни голова працює добре. Вона успадковує мій бізнес. І тебе кохає. А що зраджує, то пусте. Сьогодні один, завтра другий. А ти завжди поруч. Так що думай.

Олександр ішов від тестя з двояким почуттям. Дійсно, чого він так нервується. Мабуть, така його доля, що жінки зраджують. Але наразі в нього і справді все є. Навіщо міняти гарне життя на інше. Прийшов додому, Віталіні не сказав нічого. Запитав як справи, поговорили, з дітьми поспілкувався. В нього сім’я, його тут люблять і поважають. А на зради дружини закрив очі.

Оцініть статтю
Дюшес
Тесть переконав мене що жити з дружиною, яка зраджує, не найгірший варіант. Так і живемо.