Олександр працював таксистом. Одного разу у нього сталася одна неприємна та стр _ ашна ситуація на роботі.

Олександр на таксі їхав на виклик. Сьогодні передсвятковий день. Можна добре заробити. На завтра чоловік також планує вийти на роботу. Адже наразі в такі святкові дні, багато охочих їхати. Інколи навіть пообідати немає коли. Тому всі свята він завжди в дорозі. Дружина незадоволена, завжди одна.
– Скільки можна, говорить, всі подруги з чоловіками, а тебе ніколи немає вдома.
Приїхав на виклик. В машину сідає поважний чоловік, чекаємо його дружину. Десять хвилин, п’ятнадцять. Олександр говорить, що за вимушену стоянку потрібно доплатити. Чоловік погоджується, але видно що нервується, дружина затримується. Нарешті вона вийшла з під’їзду і сідає в таксі. Її чоловік говорить їй, що через неї потрібно доплачувати. Скільки їхали, стільки вони сварилися. Наступний виклик до студентського гуртожитку. В таксі сідає молода пара. Скільки їхали, стільки вони цілувалися. Молодь, що їм скажеш. Потім був говіркий чоловік. Поки Олександр довіз його до місця призначення, в голові гуло від його розповідей про політику, хто правий, хто винуватий.

Жіночка, яку віз потім весь час плакала. Запитав, що трапилось? Скрізь сльози відповіла, що чоловік зрадив напередодні свята. На завтра гостей запрошено, а він пішов. От їде вмовляти його, щоб повернувся. І так весь день. Скільки людей, стільки доль. Надивишся усього. Інколи весело, а в другий час сумно. На сьогодні все. Олександр вирішив не затримуватися. Дружина і так сердиться, то приїде трошки раніше. Адже потрібно її умовити, щоб завтра також попрацювати. Чоловік вже не може по другому. Якщо завтра гарний заробіток, то пропускати не можна. Як дійти згоди з дружиною?

Коли повертав на останньому повороті, якась жінка підняла руку. Олександр вже проїхав мимо, але потім повернувся. Ну доставить ще одну жінку, копійка лишньою не буде. Коли відкрив двері, запитав куди підвезти. Жінка почала говорити, що тут недалеко. Вона добре заплатить, але потрібно діждатися сина, який трошки забарився. Хвилин десять вони чекали, Олександр хотів їхати, коли позаду сів чоловік і скомандував їхати прямо. Жінки поруч вже не було. Куди вона поділася, Олександр не помітив. Чоловік погрожував, щоб їхав так, як він скаже, якщо щось зробить не так, то буде непереливки.

Їхали довго, виїхали за місто. Коли навкруги не було будинків, чоловік велів зупинитися. Погрожуючи сказав, щоб віддав гроші, і документи на машину, а сам іде звідси. Олександр погоджувався, кивав головою, удавав, що шукає документи, гроші. Коли обидва вийшли з машини, щоб тому сісти за руль, Олександр зумів з силою відіпхнути чоловіка від машини. Той упав. В цей час таксист вжав педаль газу і рвонув з місця. Добре що машина не вимкнена була. Тому встиг від’їхати, поки той чоловік піднявся.

Додому добрався збуджений. Це ж треба так підставитися. Добре, що встиг утекти звідти. Говорили ж тільки офіційні виклики, на дорозі не підбирати. Так ні ж. Олександру захотілося ще підзаробити. Наступного дня Олександр святкував разом із родиною. Дружина сказала, щоб шукав іншу роботу. Для неї він дорожчий від грошей.

Оцініть статтю
Дюшес
Олександр працював таксистом. Одного разу у нього сталася одна неприємна та стр _ ашна ситуація на роботі.