Олександр зробив так, що Володимир поставив свій підпис на чистому аркуші. Потім виявилося, що підписав документ про передачу всього бізнесу на користь Олександра.

Володимир думав, чому йому зустрічаються товариші не зовсім надійні. В школі товаришував з Іваном. Все було добре до тих пір, поки на горизонті не з’явилася дівчина Катя. Володимир познайомився з Катею, коли з батьками відпочивали на морі. Виявилося, що живуть в одному місті, тільки ходять в різні школи. Хлопцю дівчина сподобалася, і він запропонував їй зустрічатися. Поки були на морі, все було добре. До моря разом, вечірня дискотека, і прогулянки до ранку.

Додому їхали в одному вагоні. Домовилися зустрітися того ж дня. Володимир зустрів Івана, коли йшов на побачення. Він зізнався, що зустрів дівчину, яка йому дуже подобається. Сьогодні йде на побачення. Іван упросив друга піти з ним, щоб познайомитися з коханою товариша. Коли Іван побачив Катю, вона йому також сподобалася, але Володимиру не став говорити. Сказав тільки, що мила дівчина. Через тиждень Володимир дізнався, що Катя ходила на побачення з Іваном. Він перестав спілкуватися з обома.

Коли вчився в інституті, товаришував з Олександром. Мріяли, коли закінчать навчання, відкриють свою справу. Володимир і Олександр працювали вечорами, щоб після закінчення інституту в них були кошти на перший внесок для свого діла. Так і вийшло. Накопичених грошей вистачило щоб відкрити станцію технічного обслуговування.  Минуло п’ять років, поки бізнес наладився. І вони могли нарешті розслабитися і відпочити. Якраз в цей час Олександр зробив так, що Володимир поставив свій підпис на чистому аркуші. Мотивуючи тим, що часу не буде шукати Володимира, а документи потрібно здати терміново. Потім виявилося, що підписав документ про передачу всього бізнесу на користь Олександра. Після чергової зради Володимир виїхав із міста. Поїхав на заробітки в далеку Польщу.

На батьківщині не було його три роки. Приїхав не один, з дружиною. Про колишніх друзів не цікавиться. Але йому розповіли: Іван з Катею одружилися, прожили разом не довго, розбіглися. Подругам дівчина говорила, що дурною була, коли проміняла Володимира на Івана. Іван заздрить всім, хто краще живе, чи щось краще має ніж він. Сам не вміє нічого. Працювати на себе і на нього Катя не захотіла. Олександр так і не насолодився відчуттям, що багатий. Через деякий час його фірма прогоріла, через те, що не здатний вести діла. За спиною Володимира він вважав що в нього також все вийде, але ні, він банкрут.

Наразі Володимир із дружиною Валентиною відкрили невеликий ресторанчик. До своєї сім’ї й бізнесу сторонніх не допускає. З дружиною взаєморозуміння, і йому не потрібні друзі, які шукають тільки вигоду в спілкуванні з ним. Через деякий час ресторанний бізнес Володимира почав процвітати. Вони відкрили вже три ресторани, і в майбутньому мріють розмістити в інших містах країни. Виховують двох діток, Тимофія і Валерію.

Валентина більше займається господарством і дітьми, інколи допомагає чоловіку оформити документи. Його надійний тил і опора. Так говорить про свою дружину Володимир. Приятелів у нього вистачає, але більше не ділиться мріями й планами на майбутнє. Для цього в нього є дружина.

Оцініть статтю
Дюшес
Олександр зробив так, що Володимир поставив свій підпис на чистому аркуші. Потім виявилося, що підписав документ про передачу всього бізнесу на користь Олександра.