Одного ранку Ірині стало пor aно. Мабуть, з’їла щось не те. Але наступного ранку все повторилося.

Олексій і Ірина одружилися зовсім недавно. В них стільки планів на майбутнє. Спочатку хочуть об’їздити подивитися краєвиди своєї країни. Квартира в них є, батьки скинулися, подарували на весілля. Потім накопичити грошей на машину, а вже згодом подумати про діток. Вони мріють про трійко. Плани грандіозні, кожен день для себе відкривали щось нове.

Одного ранку Ірині стало погано. Мабуть, з’їла щось не те. Але наступного ранку все повторилося. Удвох з Олексієм пішли до лікаря. Звістка потішила їх обох. Пішло все не по плану, але вони раді, що скоро на світ з’явиться малюк. Наразі в них зовсім інші думки. Скільки справ потрібно зробити поки народиться дитя. Потрібно робити ремонт у кімнаті, яка буде дитячою.

В назначений термін на світ появилася дівчинка. Ірина й Олексій щасливі. Вони вже й забули, що мріяли подорожувати. Підросте Оленка, потім разом здійснять мрії. Виховання донечки для Ірини виявилося легким, Олексій постійно допомагав. Оленка росла спокійною, тому особливих проблем не було. Ірина завжди була в піднесеному настрої. Вона смачно готувала, зустрічала чоловіка усміхнена, від чого Олексію хотілося швидше бігти додому. Адже його чекають дві красуні.

Коли Оленці виповнилося три роки, вони з дружиною почали говорити про відпочинок. Адже на протязі всіх років нікуди не їздили. Цього разу, коли Олексій з’явився вдома, в його руках були путівки в санаторій до моря. Але з ким залишити донечку? За ці роки вони з нею не розлучалися. Того вечора до них у гості завітав тато Олексія. Вони сиділи на кухні розмовляли. Чоловік запитав тата, як їм бути з Оленкою. Адже їдуть на відпочинок на десять днів, і весь цей час не будуть її бачити. Тато почав здалека.

– Розумієш сину, як ти себе поведеш наразі, так буде і надалі. Ти пам’ятаєш, щоб ми з мамою їздили на відпочинок без тебе хоч один раз? Весь час ти був із нами. Адже життя таке швидкоплинне. Ти незчувся, коли Оленці виповнилося три роки. Незчуєшся, коли їй буде тринадцять.  Прийде час, коли вона сама не захоче з вами їхати. Тому що вважатиме себе дорослою, будуть свої подруги з якими цікавіше, ніж із батьками. І це все нормально. Таке життя. Подумай про себе. Зі скількох років ти живеш окремо від нас? А ми завжди залишаємося твоїми батьками. Якби наша воля, то ми воліли бачити тебе поряд з нами. Але в житті все по іншому. Тому потрібно бути готовому до того, що колись донечка покине твій дім. Наразі насолоджуйся, що вона маленька і поруч. Потім будеш згадувати як добре коли дитина поруч. До речі цій мудрості навчила мене твоя бабуся, мамина мама. Я дякую їй за те, і поважаю. Тому якщо виникнуть питання, на які не знайдеш відповіді, звертайся до бабусі, вона підкаже.

Олексій з Іриною на відпочинок поїхали з донечкою. Добре провели час. По перше Оленка поруч, не потрібно турбуватися як вона без них. І самі сумували б. По друге скільки для неї всього нового побачила, була в захваті. Подружжя раділи, що в них все вийшло правильно.

Оцініть статтю
Дюшес
Одного ранку Ірині стало пor aно. Мабуть, з’їла щось не те. Але наступного ранку все повторилося.