Олексій стояв і дивився на дружину. Він чекав пояснення. Вона мовчала. – Чий хлопчик,-суворо запитав,-говори чесно, інакше більше мене не побачиш.

Олексія чекав сюрприз. Його дівчина Людмила придумала зробити романтичну вечерю у нього вдома. Де вона взяла ключі від його квартири, чоловіку було дуже цікаво. Але коли прийшов, у квартирі прибрано, Людмила гарно вдягнена, з красивою зачіскою чекала його.
– Добрий вечір, – прошептала вона,- як справи на роботі? Я приготувала вечерю, хочу, що ти оцінив мої здібності.
При цьому щільно тулилася до чоловіка.

Така приємна несподіванка сподобалася Олексію. Адже вони познайомилися зовсім недавно. Один раз Людмила залишилася на ніч у чоловіка. І ось тобі, будь ласка, романтична вечеря. Він навіть не встиг запитати звідки в неї ключі від його квартири. Взагалі Олексій не має такої звички водити дівчат до себе додому. Цього разу просто друзі всі були вдома. Ні до кого прийти, щоб посидіти. Тому нехотя пішов із Людмилою до своєї квартири.

Наразі дівчина почувається, як у себе вдома. Але Олексію то не подобається. Серйозних намірів у нього немає. Як сказати про це Людмилі? Але вечір приємний, тому поганити настрій не став. Так дівчина поселилася у квартирі чоловіка. Віднині вона вважала, що має повне право жити з ним. Те що чоловік мовчить, сприймала як згоду. Незабаром перевезла свої речі. Олексій поставлений перед фактом. З квартири з’їхала, житиме з Олексієм.

Через деякий час Людмила повідомила, що вагітна. Чоловіку нічого не залишалося, як запропонувати одружитися. Так і зробили. Жили тихо, мирно. Дружина опікувалася господарством, Олексій ходив на роботу. З того часу, як дівчина повідомила, що вагітна, на роботу більше не пішла. Але чоловік не проти. Йому подобається, коли у квартирі чисто, увечері смачно пахне гарною їдою. Інколи здається що таке життя почало подобатися йому.

Живіт у Людмили ріс доволі швидко. Олексій запитував, чи не двійня у них. Якось підозріло швидко округлилася дружина. Одного разу, увечері, коли йшов додому, біля їхнього будинку побачив швидку допомогу. Щось в середині тьохнуло. Побіг до своєї квартири. Людмилу під руки вів лікар. Говорив, що потрібно терміново доїхати до пологового будинку. Олексій ніяк не міг добитися, що трапилося з дружиною. Адже тільки сьомий місяць вагітності.

Лікар поглянув на нього зі здивуванням, але нічого не сказав. Олексій поїхав разом із дружиною, хоч вона була проти. Говорила, що їй легше буде, якщо одна. Не хоче, щоб чоловік бачив її замучену. Але Олексій не послухав. Чекав в коридорі довго. Поки нарешті медсестра підійшла до нього і привітала з народженням сина. Чоловік стояв оторопілий:
– Як? Адже тільки сьомий місяць вагітності, чому народила так рано?

Медсестра поглянула на нього співчутливо, запропонувала поговорити з лікарем. Іван Григорович пояснив, що хлопчик народився вчасно, як і повинно бути. Тридцять восьма неділя, тому все вірно, гарний здоровий хлопчик. Олексій кивнув головою, і запитав, чи можна відвідати дружину. Лікар погодився, тільки не довго, додав. Чоловік пішов до палати, в якій наразі відпочивала Людмила. Її тільки перевезли із пологового залу.
Олексій стояв і дивився на дружину. Він чекав пояснення. Вона мовчала.
– Чий хлопчик, – суворо запитав, – говори чесно, інакше більше мене не побачиш.

Людмила призналася, що дитина дійсно не його. Просто Андрій утік, коли дізнався про вагітність. Вдома мама не прийме її таку. А тут зустрівся Олексій, якого вдалося обдурити. Ось тільки термін великий, а так і не дізнався б. Вчора телефонував Андрій, сказав, що все усвідомив, хоче повернути її й сина.

Через місяць Олексій і Людмила тихо розлучилися. Дівчину зустрічав її давній коханець. Олексій знову в пошуку відносин.

Оцініть статтю
Дюшес
Олексій стояв і дивився на дружину. Він чекав пояснення. Вона мовчала. – Чий хлопчик,-суворо запитав,-говори чесно, інакше більше мене не побачиш.