Олексій в постійній напрузі при нестачі коштів, почав BиnиBати. Так 3аливaв свої почуття, що не м0же забе3печити належHе існуBання дітям і дружині. В їхній сім’ї почалися сваpки

Новосілля в новому будинку, радісна подія. Коли ми отримали квартиру, поспішили знайомитися з сусідами. На майданчику в сусідній квартирі заселилася багатодітна сім’я. Ми з радістю познайомилися, адже наразі часто будем бачитись і спілкуватись. Увечері вони запросили нас на чай.

Цікава історія сталася з народженням дітей Катерини й Олексія. Перша вагітність показала, що в них буде двійня. Вони раділи, що двійко діток за один раз. Звичайно тяжко буде, але є бабусі, дідусі, допоможуть. У визначений термін народилися два здорові хлопчики Сергій і Саша. Бабусі по черзі допомагали молодій сім’ї, тому Катерина не особливо втомлювалась. Час ішов швидко. Через два роки оформили діток в дитячий садок, і Катя вийшла на роботу. Жити стало легше, дві заробітні плати, можна діток інколи побалувати смачненьким.

Коли хлопчикам виповнилось три роки, Катя зрозуміла, що знову вагітна. Порадившись з чоловіком, вирішили народжувати, хочуть дівчинку. Яке ж здивування пережили, коли УЗД показало трійню. Переживали дуже, як впораються з такою оравою. Бабусі все частіше хворіють, мама Каті в лікарні, мама Олексія часто скаржиться, що в неї піднімається тиск. Робота чоловіка не дуже грошовита, а шукати іншу нема де. Їхати на заробітки, але дружині допомагати треба. Тим паче, що вагітність проходила тяжко, і більше часу Катя знаходилась в лікарні. Народжувала дружина раніше від призначеного терміну. Все пройшло чудово, і на світ з’явилися три прекрасні дівчинки.

Про породіллю дізнався голова міської ради, приїхав привітати. Прямо в пологовому будинку вручив ключі від нової чотирикімнатної квартири. Ось так вони поселилися в нашому будинку. В той час дівчаткам було по шість місяців, Каті тяжко одній з трьома донечками, хлопчики ходили в дитячий садок. Я часто приходила до Каті після роботи, щоб допомогти з малечею. Від помочі вона не відмовлялась, навіть раділа, що є на кого залишити діток, щоб вийти в магазин.

Минуло п’ять років. В багатодітній сім’ї багато що помінялось. Хлопчики ходили в школу, дівчатка в дитячий садок. Катя на роботу більше не вийшла, діти забирали весь час. Олексій в постійній напрузі при нестачі коштів, почав випивати. Так заливав свої почуття, що не може забезпечити належне існування дітям і дружині. В їхній сім’ї почалися сварки. Згодом Катя також потягнулася до чарки. Наразі п’ють разом, діти ходять голодні. Ми всім будинком почали допомагати хто чим може. Умовляли Катерину й Олексія одуматися, адже діти ні в чому не винні, а їсти хочуть. Я частенько брала дітей додому, варила борщ. Каструля велика, щоб наїлися, купувала хліб, булочки, віддавала дітям.

Одного разу зустріла Катерину, яка почала кричати на мене, щоб я менше годувала дітей, краще, говорить, купи їм одежу. Це було занадто. Я відповіла, що вони з чоловіком повинні самі вдягати дітей, а не вимагати від сусідів. І якщо надалі будуть себе так вести, то покличу службу.  Згодом вони продали квартиру, і виїхали в село, де купили будинок, і навіть гроші залишились. Але куди витратять, ніхто не знає.

Оцініть статтю
Дюшес
Олексій в постійній напрузі при нестачі коштів, почав BиnиBати. Так 3аливaв свої почуття, що не м0же забе3печити належHе існуBання дітям і дружині. В їхній сім’ї почалися сваpки